Sedacie súpravy  ·  značkové sedacie súpravy za ceny eshopu

Široké spektrum tovaru „na sedenie“. V tejto kategórii nájdete kreslá, pohovky, dvojsedačky, trojsedačky, rohové sedačky, taburetky z ktorých si môžete vytvoriť sedaciu zostavu do obývačky. Taktiež tu nájdete pohovky či klasické sedačky. Veľké množstvo z uvedených majú možnosť rozloženia na spanie, ako aj úložný priestor. Taktiež je možné si vybrať zo širokého výberu prevedenia farieb a materiálov – látky, eko-koža, koža. Kvalitu zabezpečuje overený značkový výrobca Wajnert. Pamätajte na to, že dôležitý je len tvar sedacej súpravy, pretože farba a látka sa dajú vybrať. Takže ak vidíte na obrázku sedačku zelenú, vy ju môžete mať kľudne červenú. Radi to zariadime.

19 €   1953 €
Skryť parametreZobraziť parametre
Všetko
Skladom
Akcia

Sedacie súpravy

Názov  Zotriediť tovar zostupne podľa Názov  Zotriediť tovar vzostupne podľa Názov   Cena  Zotriediť tovar zostupne podľa Cena     
Zobrazujem 130 položiek z 398
Rohová sedačka MAXIMUS NAR.3W/M1.BOK.H.N pravá s drevenými nožičkami a zaoblenými bokmi. Jeden z množstva komponentov sedacej súpravy MAXIMUS od výrobcu WAJNERT. Zakúpením viacerých dielov vytvoríte sedačku moderného dizajnu s módnymi doplnkami. Vhodná do obývacích izieb, alebo uvítacích hál. Okrem výberu tvaru bokov sedačky, je v ponuke na výber ľavé, alebo pravé prevedenie. Obe prevedenia sú rozkladacie s úložným priestorom a celočalúnené, čo umožňuje umiestnenie na akékoľvek miesto v izbe. Materiál nožičiek , záleží do požiadaviek zákazníka, je na výber chrómované, alebo drevené prevedenie. Možnosť dodania záhlavníka. Celý set sa dá poskladať podľa vašej fantázie. Výberom rôznych druhov nôh a bočníc vznikne originálna, moderná sedacia súprava. Výrobca ju ponúka v dvoch farebných prevedeniach - 1. rohovka celá v rovnakej poťahovej látke, 2. dvojfarebná-korpus, opierky pod ruky a sedáky v jednej farbe a vankúše v farbe druhej, podľa výberu. V tejto skupine je veľký výber typov a farieb poťahových látok. Možnosť vyhotovenia aj v koži.Táto cena platí pre látky A1, ktoré sú: TULA a ESTE, ďalšie vyobrazené látky sú za príplatok , sú to látky A2: ANFORA, BEAUTY, BETA, FIRENZE, LORA, MEDI a SIGMA. Kompletný vzorkovník látiek je v priloženom PDF, alebo je možné poslať ho na požiadanie poštou. Vankúše sú plnené vysokoelastickou polyuretánovou penou čo zaručuje väčšiu odolnosť sedačky, vo vnútry vlnitá pružina, ktorá umožňuje mäkšie a pohodlnejšie sedenie. Rozmery šír./hĺb./výš. 259x153/90/93. Vonkajšie rozmery spacej plochy v cm 120x220. Dodacia doba 4 - 6 týždňov. Záručná lehota 24 mesiacov.
Roh. sedačka MAXIMUS NAR.3W/M1 bok H s drev.nožičkami, látky A2
-5%
747.98 €
710.58 €
DetailDodacia lehota 6-9 týždňov
Poťahová látkaPoťahová látkaPoťahová látka
Kreslo MAXIMUS FOT.BF.BOK.H.CR s chrómovanými nožičkami a zaoblenými bokmi. Jeden z množstva komponentov sedacej súpravy MAXIMUS od výrobcu WAJNERT. Zakúpením viacerých dielov vytvoríte sedačku moderného dizajnu s módnymi doplnkami. Vhodná do obývacích izieb, alebo uvítacích hál. Okrem výberu tvaru bokov sedačky, je v ponuke na výber ľavé, alebo pravé prevedenie. Obe prevedenia sú rozkladacie s úložným priestorom a celočalúnené, čo umožňuje umiestnenie na akékoľvek miesto v izbe. Materiál nožičiek , záleží do požiadaviek zákazníka, je na výber chrómované, alebo drevené prevedenie. Možnosť dodania záhlavníka. Celý set sa dá poskladať podľa vašej fantázie. Výberom rôznych druhov nôh a bočníc vznikne originálna, moderná sedacia súprava. Výrobca ju ponúka v dvoch farebných prevedeniach - 1. rohovka celá v rovnakej poťahovej látke, 2. dvojfarebná-korpus, opierky pod ruky a sedáky v jednej farbe a vankúše v farbe druhej, podľa výberu. V tejto skupine je veľký výber typov a farieb poťahových látok. Možnosť vyhotovenia aj v koži.Táto cena platí pre látky A1, ktoré sú: TULA a ESTE, ďalšie vyobrazené látky sú za príplatok , sú to látky A2: ANFORA, BEAUTY, BETA, FIRENZE, LORA, MEDI a SIGMA. Kompletný vzorkovník látiek je v priloženom PDF, alebo je možné poslať ho na požiadanie poštou. Vankúše sú plnené vysokoelastickou polyuretánovou penou čo zaručuje väčšiu odolnosť sedačky, vo vnútry vlnitá pružina, ktorá umožňuje mäkšie a pohodlnejšie sedenie. Rozmery šír./hĺb./výš. 80/87/93. Dodacia doba 4 - 6 týždňov. Záručná lehota 24 mesiacov.
Kreslo MAXIMUS bok H s chrómovými nožičkami, látky A2
-9%
271.80 €
247.10 €
DetailDodacia lehota 6-9 týždňov
Poťahová látkaPoťahová látkaPoťahová látka
Rohová sedačka MAXIMUS NAR.M1/3W.BOK.H.CR ľavá s chrómovanými nožičkami a zaoblenými bokmi. Jeden z množstva komponentov sedacej súpravy MAXIMUS od výrobcu WAJNERT. Zakúpením viacerých dielov vytvoríte sedačku moderného dizajnu s módnymi doplnkami. Vhodná do obývacích izieb, alebo uvítacích hál. Okrem výberu tvaru bokov sedačky, je v ponuke na výber ľavé, alebo pravé prevedenie. Obe prevedenia sú rozkladacie s úložným priestorom a celočalúnené, čo umožňuje umiestnenie na akékoľvek miesto v izbe. Materiál nožičiek , záleží do požiadaviek zákazníka, je na výber chrómované, alebo drevené prevedenie. Možnosť dodania záhlavníka. Celý set sa dá poskladať podľa vašej fantázie. Výberom rôznych druhov nôh a bočníc vznikne originálna, moderná sedacia súprava. Foto je ilustračné, vzhľad sedačky závisí od výberu tvaru bokov (F, G, H, I) a prevedenia. Výrobca ju ponúka v dvoch farebných prevedeniach - 1. rohovka celá v rovnakej poťahovej látke, 2. dvojfarebná-korpus, opierky pod ruky a sedáky v jednej farbe a vankúše v farbe druhej, podľa výberu. V tejto skupine je veľký výber typov a farieb poťahových látok. Možnosť vyhotovenia aj v koži.Táto cena platí pre látky A1, ktoré sú: TULA a ESTE, ďalšie vyobrazené látky sú za príplatok , sú to látky A2: ANFORA, BEAUTY, BETA, FIRENZE, LORA, MEDI a SIGMA. Kompletný vzorkovník látiek je v priloženom PDF, alebo je možné poslať ho na požiadanie poštou. Vankúše sú plnené vysokoelastickou polyuretánovou penou čo zaručuje väčšiu odolnosť sedačky, vo vnútry vlnitá pružina, ktorá umožňuje mäkšie a pohodlnejšie sedenie. Rozmery šír./hĺb./výš. 153x259/87/93. Vonkajšie rozmery spacej plochy v cm 120x220. Dodacia doba 4 - 6 týždňov. Záručná lehota 24 mesiacov.
Roh. sedačka MAXIMUS NAR.M1/3W bok H s chróm.nožičkami, látky A2
-9%
830.10 €
754.70 €
DetailDodacia lehota 6-9 týždňov
Poťahová látkaPoťahová látkaPoťahová látka

Taburetka klasického dizajnu štvorcového tvaru v látke rôznej farby. Rozmery (v/š/h v cm): 45/63/63

PRATO taburetka PUF.BF, látky A2
-11%
83.00 €
74.00 €
DetailDodacia lehota 6-9 týždňov
Poťahová látkaPoťahová látkaPoťahová látka
Rohová sedačka PRATO NAR.3W/2P.ZZ pravá. Sedačka s možnosťou rozloženia vhodného na príležitostné spanie. Rozmery: (šír/hĺ/výš.) - 261x187/95/92. Rozmery spacej plochy: 140x204cm. Pri tejto sedačke si môžete vybrať prevedenie jednej farby látky celej sedačky, prípadne si vybrať dvojfarebnú verziu (korpus, sedáky a područie v jednej farbe a operadlá v druhej farbe). Ďalšia možnosť je trojfarebná kombinácia, kedy je korpus a podpierky rúk vo farbe jednej, sedáky vo farbe druhej a operadlá v tretej farbe. Štandartne sa k tejto sedačke dodávajú 2ks vankúšikov.Nožičky sú v kovovom prevedení. Zadná časť sedačky je očalúnená, preto je vhodné umiestniť sedačku do stredu miestnosti. Možné objednať aj v ľavom prevedení, prípadne doobjednať taburetku. Je tu veľký výber typov a farieb poťahových látok. Vyrába sa len s kovovými nožičkami. Táto cena platí pre látky A1, ktoré sú: TULA a ESTE, ďalšie vyobrazené látky sú za príplatok , sú to látky A2: ANFORA, BEAUTY, BETA, FIRENZE, LORA, MEDI a SIGMA. Kompletný vzorkovník látiek je v priloženom PDF, alebo je možné poslať ho na požiadanie poštou. Vankúše sú plnené silikónom a vysokoelastickou PUR penou, vo vnútry vlnitá pružina . Možnosť vyhotovenia aj v koži. Dodacia doba 4 - 6 týždňov. Záručná lehota 24 mesiacov.
Rohová sedačka - pravá PRATO NAR.3W/2P.ZZ, látky A2
-10%
833.00 €
750.00 €
DetailDodacia lehota 4-6 týždňov
Poťahová látkaPoťahová látkaPoťahová látka
Rohová sedačka PRATO NAR.2P/3W.ZZ ľavá. Sedačka s možnosťou rozloženia vhodného na príležitostné spanie. Rozmery: (šír/hĺ/výš.) - 187x261/95/92. Rozmery spacej plochy: 140x204cm. Pri tejto sedačke si môžete vybrať prevedenie jednej farby látky celej sedačky, prípadne si vybrať dvojfarebnú verziu (korpus, sedáky a područie v jednej farbe a operadlá v druhej farbe). Ďalšia možnosť je trojfarebná kombinácia, kedy je korpus a podpierky rúk vo farbe jednej, sedáky vo farbe druhej a operadlá v tretej farbe. Štandartne sa k tejto sedačke dodávajú 2ks vankúšikov.Nožičky sú v kovovom prevedení. Zadná časť sedačky je očalúnená, preto je vhodné umiestniť sedačku do stredu miestnosti. Možné objednať aj v pravom prevedení, prípadne doobjednať taburetku. Je tu veľký výber typov a farieb poťahových látok. Vyrába sa len s kovovými nožičkami. Táto cena platí pre látky A1, ktoré sú: TULA a ESTE, ďalšie vyobrazené látky sú za príplatok , sú to látky A2: ANFORA, BEAUTY, BETA, FIRENZE, LORA, MEDI a SIGMA. Kompletný vzorkovník látiek je v priloženom PDF, alebo je možné poslať ho na požiadanie poštou. Vankúše sú plnené silikónom a vysokoelastickou PUR penou, vo vnútry vlnitá pružina . Možnosť vyhotovenia aj v koži. Dodacia doba 4 - 6 týždňov. Záručná lehota 24 mesiacov.
Rohová sedačka - ľavá PRATO NAR.2P/3W.ZZ, látky A2
-10%
833.00 €
750.00 €
DetailDodacia lehota 6-9 týždňov
Poťahová látkaPoťahová látkaPoťahová látka

Rozkladací trojsedák, poťahová látka na výber, rozmer š/h/v 219/93/93 cm.

ACARI rozkladacia trojsedačka SOF.3W, látky A2
-10%
636.00 €
572.00 €
DetailDodacia lehota 6-9 týždňov
Poťahová látkaPoťahová látkaPoťahová látka

Elegantný trojsedák, možnosť výberu poťahovej látky, rozmer š/h/v 225/97/85 cm

DAVOS Trojsedák SOF.3BF, látky A2
-10%
429.00 €
386.00 €
DetailDodacia lehota 6-9 týždňov
Poťahová látkaPoťahová látkaPoťahová látka
Rohová sedačka EVITA NAR.2P/3W.BZ ľavá bez čalúnenia chrbta. Vyrába sa v klasickom štýle sa zaguľatenými časťami operadiel a sedadla, s drevenými nožičkami. Možnosť dokúpiť kreslo a vytvoriť peknú sedaciu súpravu. Rohovka sa vyrába s čalúneným chrbtom, bez čalúnenia chrbta, pravá (NAR.3W/2P) alebo ľavá (NAR.2P/3W) verzia. Kôli svojej veľkosti sa hodí do menších izieb, je preto ideálna do typických panelákových bytov. Je rozkladacia, vhodná pre občasné prespanie 2 osôb a v časti, kde je praktická lenoška sa skrýva úložný priestor. Vyrába sa jednofarebná alebo dvojfarebná, a to operadla, sedáky a područí v jednej farbe a zvyšok vo farbe druhej. V tejto skupine je veľký výber typov a farieb poťahových látok, rovnako ako farieb drevených nožičiek. Možnosť vyhotovenia aj v koži. Táto cena platí pre látky A1, ktoré sú: TULA a ESTE, ďalšie vyobrazené látky sú za príplatok , sú to látky A2: ANFORA, BEAUTY, BETA, FIRENZE, LORA, MEDI a SIGMA. Kompletný vzorkovník látiek je v priloženom PDF, alebo je možné poslať ho na požiadanie poštou. Vankúše sú plnené polyuretánovou penou, vo vnútry bonelli pružina. Rozmery šír./hĺb./výš. 160x225/88/91. Vonkajšia spacia plocha v cm 115x195. Dodacia doba 4 - 6 týždňov. Záručná lehota 24 mesiacov.
Rohová sedačka - ľavá EVITA NAR.2P/3W.BZ, látky A2
-10%
610.00 €
549.00 €
DetailDodacia lehota 6-9 týždňov
Poťahová látkaPoťahová látkaPoťahová látka
Trojsedák EUREKA SOF.3W. Dominuje tu klasický, elegantný štýl, ktorý sa vyníma ako v obývacej izbe, tak v kancelárii či v salóniku. Trojsedák a dvojsedák sú rozkladacie, môžu slúžiť k občasnému prespanie 2 osôb. Kreslo má úložný priestor. Vyrába sa jednofarebná, alebo dvojfarebná a to operadla, sedadlo a horná časť područia v jednej farbe a zvyšok vo farbe druhej. Je tu na výber z veľkého množstva typov a farieb poťahových látok, rovnako ako farieb drevených nožičiek. Možnosť vyhotovenia aj v koži. Táto cena platí pre látky A1, ktoré sú: TULA a ESTE, ďalšie vyobrazené látky sú za príplatok , sú to látky A2: ANFORA, BEAUTY, BETA, FIRENZE, LORA, MEDI a SIGMA. Kompletný vzorkovník látiek je v priloženom PDF, alebo je možné poslať ho na požiadanie poštou. Vankúše sú plnené vysokoelastickou polyuretánovou penou, vo vnútry vlnitá pružina. Rozmery šír./hĺb./výš. 207/100/100. Dodacia doba 4 - 6 týždňov.Záručná lehota 24 mesiacov.
Trojsedák EUREKA SOF.3W, látky A2
-10%
502.00 €
452.00 €
DetailDodacia lehota 6-9 týždňov
Poťahová látkaPoťahová látkaPoťahová látka

Elegantné kreslo, poťahová látka na výber, rozmer š/v/h 115/93/93 cm.

ACARI kreslo SOF.1BF, látky A2
-10%
255.00 €
230.00 €
DetailDodacia lehota 6-9 týždňov
Poťahová látkaPoťahová látkaPoťahová látka

Elegantný rozkladací dvojsedák, možnosť výberu poťahovej látky, rozmer š/h/v 197/97/85 cm

DAVOS Rozkladací dvojsedák SOF.2,5S, látky A2
-10%
514.00 €
463.00 €
DetailDodacia lehota 6-9 týždňov
Poťahová látkaPoťahová látkaPoťahová látka

Elegantná rohová sedačka , možnosť výberu poťahovej látky, rozmer š/h/v 261x261/97/85 cm

DAVOS Rohová sedačka NAR.2BF/H/2BF.ZZ, látky A2
-10%
844.00 €
760.00 €
DetailDodacia lehota 6-9 týždňov
Poťahová látkaPoťahová látkaPoťahová látka

Rozkladacia rohová sedačka s úložným priestorom, poťahová látka na výber, rozmer š/h/v 202x253/93/93 cm.

ACARI rohová sedačka - ľavá NAR.2P/3W.ZZ, látky A2
-10%
845.00 €
761.00 €
DetailDodacia lehota 6-9 týždňov
Poťahová látkaPoťahová látkaPoťahová látka

Elegantná rohová sedačka , možnosť výberu poťahovej látky, rozmer š/h/v 189x261/97/85 cm

DAVOS Rohová sedačka - ľavá  NAR.1BF/H/2BF.ZZ, látky A2
-10%
737.00 €
663.00 €
DetailDodacia lehota 6-9 týždňov
Poťahová látkaPoťahová látkaPoťahová látka
Kreslo EUREKA SOF.1P. Dominuje tu klasický, elegantný štýl, ktorý sa vyníma ako v obývacej izbe, tak v kancelárii či v salóniku. Trojsedák a dvojsedák sú rozkladacie, môžu slúžiť k občasnému prespanie 2 osôb. Kreslo má úložný priestor. Vyrába sa jednofarebná, alebo dvojfarebná a to operadla, sedadlo a horná časť područia v jednej farbe a zvyšok vo farbe druhej. Je tu na výber z veľkého množstva typov a farieb poťahových látok, rovnako ako farieb drevených nožičiek. Možnosť vyhotovenia aj v koži. Táto cena platí pre látky A1, ktoré sú: TULA a ESTE, ďalšie vyobrazené látky sú za príplatok , sú to látky A2: ANFORA, BEAUTY, BETA, FIRENZE, LORA, MEDI a SIGMA. Kompletný vzorkovník látiek je v priloženom PDF, alebo je možné poslať ho na požiadanie poštou. Vankúše sú plnené vysokoelastickou polyuretánovou penou, vo vnútry vlnitá pružina. Rozmery šír./hĺb./výš. 114/100/100. Dodacia doba 4 - 6 týždňov. Záručná lehota 24 mesiacov.
Kreslo EUREKA SOF.1P, látky A2
-10%
243.00 €
219.00 €
DetailDodacia lehota 6-9 týždňov
Poťahová látkaPoťahová látkaPoťahová látka

Elegantná rohová sedačka , možnosť výberu poťahovej látky, rozmer š/h/v 261x189/97/85 cm

DAVOS Rohová sedačka - pravá NAR.2BF/H/1BF.ZZ, látky A2
-10%
737.00 €
663.00 €
DetailDodacia lehota 6-9 týždňov
Poťahová látkaPoťahová látkaPoťahová látka

Elegantná rohová sedačka , možnosť výberu poťahovej látky, rozmer š/h/v 311x311/97/85 cm

DAVOS Rohová sedačka NAR.3BF/H/3BF.ZZ, látky A2
-10%
999.00 €
899.00 €
DetailDodacia lehota 6-9 týždňov
Poťahová látkaPoťahová látkaPoťahová látka

Rozkladacia rohová sedačka s úložným priestorom, poťahová látka na výber, rozmer š/h/v 202x253/93/93 cm.

ACARI Rohová sedačka - pravá NAR.3W/2P.ZZ, látky A2
-10%
845.00 €
761.00 €
DetailDodacia lehota 6-9 týždňov
Poťahová látkaPoťahová látkaPoťahová látka

Záhlavník ku sedačke ACARI, poťahová látka na výber, rozmer š/h/v 51/22/16 cm.

ACARI záhlavník ZAG, látky A2
-10%
63.00 €
57.00 €
DetailDodacia lehota 6-9 týždňov
Poťahová látkaPoťahová látkaPoťahová látka

dvojsedák s úložným priestorom, poťahová látka na výber, rozmerš/v/h 172/93/93 cm.

ACARI dvojsedák SOF.2P, látky A2
-10%
353.00 €
317.00 €
DetailDodacia lehota 6-9 týždňov
Poťahová látkaPoťahová látkaPoťahová látka
Rohová sedačka EVITA NAR.3W/2P.BZ bez čalúnenia chrbta. Vyrába sa v klasickom štýle sa zaguľatenými časťami operadiel a sedadla, s drevenými nožičkami. Možnosť dokúpiť kreslo a vytvoriť peknú sedaciu súpravu. Rohovka sa vyrába s čalúneným chrbtom, bez čalúnenia chrbta, pravá (NAR.3W/2P) alebo ľavá (NAR.2P/3W) verzia. Kôli svojej veľkosti sa hodí do menších izieb, je preto ideálna do typických panelákových bytov. Je rozkladacia, vhodná pre občasné prespanie 2 osôb a v časti, kde je praktická lenoška sa skrýva úložný priestor. Vyrába sa jednofarebná alebo dvojfarebná, a to operadla, sedáky a područí v jednej farbe a zvyšok vo farbe druhej. V tejto skupine je veľký výber typov a farieb poťahových látok, rovnako ako farieb drevených nožičiek. Možnosť vyhotovenia aj v koži. Táto cena platí pre látky A1, ktoré sú: TULA a ESTE, ďalšie vyobrazené látky sú za príplatok , sú to látky A2: ANFORA, BEAUTY, BETA, FIRENZE, LORA, MEDI a SIGMA. Kompletný vzorkovník látiek je v priloženom PDF, alebo je možné poslať ho na požiadanie poštou. Vankúše sú plnené polyuretánovou penou, vo vnútry bonelli pružina. Rozmery šír./hĺb./výš. 225x165/88/91. Vonkajšia spacia plocha v cm 115x195. Dodacia doba 4 -6 týždňov. Záručná lehota 24 mesiacov.
Rohová sedačka - pravá EVITA  NAR.3W/2P.BZ, látky A2
-10%
610.00 €
549.00 €
DetailDodacia lehota 6-9 týždňov
Poťahová látkaPoťahová látkaPoťahová látka
Rohová sedačka EVITA NAR.3W/2P.ZZ s čalúnením chrbta. Vyrába sa v klasickom štýle sa zaguľatenými časťami operadiel a sedadla, s drevenými nožičkami. Možnosť dokúpiť kreslo a vytvoriť peknú sedaciu súpravu. Rohovka sa vyrába s čalúneným chrbtom, bez čalúnenia chrbta, pravá (NAR.3W/2P) alebo ľavá (NAR.2P/3W) verzia. Kôli svojej veľkosti sa hodí do menších izieb, je preto ideálna do typických panelákových bytov. Je rozkladacia, vhodná pre občasné prespanie 2 osôb a v časti, kde je praktická lenoška sa skrýva úložný priestor. Vyrába sa jednofarebná alebo dvojfarebná, a to operadla, sedáky a područí v jednej farbe a zvyšok vo farbe druhej. V tejto skupine je veľký výber typov a farieb poťahových látok, rovnako ako farieb drevených nožičiek. Možnosť vyhotovenia aj v koži. Táto cena platí pre látky A1, ktoré sú: TULA a ESTE, ďalšie vyobrazené látky sú za príplatok , sú to látky A2: ANFORA, BEAUTY, BETA, FIRENZE, LORA, MEDI a SIGMA. Kompletný vzorkovník látiek je v priloženom PDF, alebo je možné poslať ho na požiadanie poštou. Vankúše sú plnené polyuretánovou penou, vo vnútry bonelli pružina. Rozmery šír./hĺb./výš. 225x165/88/91. Vonkajšia spacia plocha v cm 115x195. Dodacia doba 4 - 6 týždňov. Záručná lehota 24 mesiacov.
Rohová sedačka - pravá EVITA  NAR.3W/2P.ZZ, látky A2
-10%
665.00 €
598.00 €
DetailDodacia lehota 6-9 týždňov
Poťahová látkaPoťahová látkaPoťahová látka
Dvojsedák EUREKA SOF.2W. Dominuje tu klasický, elegantný štýl, ktorý sa vyníma ako v obývacej izbe, tak v kancelárii či v salóniku. Trojsedák a dvojsedák sú rozkladacie, môžu slúžiť k občasnému prespanie 2 osôb. Kreslo má úložný priestor. Vyrába sa jednofarebná, alebo dvojfarebná a to operadla, sedadlo a horná časť područia v jednej farbe a zvyšok vo farbe druhej. Je tu na výber z veľkého množstva typov a farieb poťahových látok, rovnako ako farieb drevených nožičiek. Možnosť vyhotovenia aj v koži. Táto cena platí pre látky A1, ktoré sú: TULA a ESTE, ďalšie vyobrazené látky sú za príplatok , sú to látky A2: ANFORA, BEAUTY, BETA, FIRENZE, LORA, MEDI a SIGMA. Kompletný vzorkovník látiek je v priloženom PDF, alebo je možné poslať ho na požiadanie poštou. Vankúše sú plnené vysokoelastickou polyuretánovou penou, vo vnútry vlnitá pružina. Rozmery šír./hĺb./výš. 178/100/100. Dodacia doba 4 - 6 týždňov.Záručná lehota 24 mesiacov.
Dvojsedák EUREKA SOF.2W, látky A2
-10%
441.00 €
397.00 €
DetailDodacia lehota 6-9 týždňov
Poťahová látkaPoťahová látkaPoťahová látka

Elegantný dvojsedák, možnosť výberu poťahovej látky, rozmer š/h/v 175/97/85 cm.

DAVOS Dvojsedák  SOF.2BF, látky A2
-10%
352.00 €
317.00 €
DetailDodacia lehota 4-6 týždňov
Poťahová látkaPoťahová látkaPoťahová látka

Elegantná rohová sedačka , možnosť výberu poťahovej látky, rozmer š/h/v 261x311/97/85 cm

DAVOS Rohová sedačka - pravá NAR.2BF/H/3BF.ZZ, látky A2
-10%
923.00 €
831.00 €
DetailDodacia lehota 6-9 týždňov
Poťahová látkaPoťahová látkaPoťahová látka

Elegantná rohová sedačka , možnosť výberu poťahovej látky, rozmer š/h/v 189x311/97/85 cm

DAVOS Rohová sedačka - ľavá NAR.1BF/H/3BF.ZZ, látky A2
-10%
808.00 €
727.00 €
DetailDodacia lehota 6-9 týždňov
Poťahová látkaPoťahová látkaPoťahová látka

Elegantná rohová sedačka , možnosť výberu poťahovej látky, rozmer š/h/v 311x189/97/85 cm

DAVOS Rohová sedačka - pravá NAR.3BF/H/1BF.ZZ, látky A2
-10%
808.00 €
727.00 €
DetailDodacia lehota 6-9 týždňov
Poťahová látkaPoťahová látkaPoťahová látka
Kreslo EVITA FOT.BF. Vyrába sa v klasickom štýle sa zaguľatenými časťami operadiel a sedadla, s drevenými nožičkami. Možnosť dokúpiť rohovku podľa výberu a vytvoriť tak peknú sedaciu súpravu. Rohovka sa vyrába s čalúneným chrbtom, bez čalúnenia chrbta, pravá (NAR.3W/2P) alebo ľavá (NAR.2P/3W) verzia. Kôli svojej veľkosti sa hodí do menších izieb, je preto ideálna do typických panelákových bytov. Je rozkladacia, vhodná pre občasné prespanie 2 osôb a v časti, kde je praktická lenoška sa skrýva úložný priestor. Vyrába sa jednofarebná alebo dvojfarebná, a to operadla, sedáky a područí v jednej farbe a zvyšok vo farbe druhej. V tejto skupine je veľký výber typov a farieb poťahových látok, rovnako ako farieb drevených nožičiek. Možnosť vyhotovenia aj v koži. Táto cena platí pre látky A1, ktoré sú: TULA a ESTE, ďalšie vyobrazené látky sú za príplatok , sú to látky A2: ANFORA, BEAUTY, BETA, FIRENZE, LORA, MEDI a SIGMA. Kompletný vzorkovník látiek je v priloženom PDF, alebo je možné poslať ho na požiadanie poštou. Vankúše sú plnené polyuretánovou penou, vo vnútry bonelli pružina. Rozmery šír./hĺb./výš. 95/88/88. Dodacia doba 4 - 6 týždňov. Záručná lehota 24 mesiacov.
Kreslo EVITA FOT.BF, látky A2
-10%
197.00 €
178.00 €
DetailDodacia lehota 4-6 týždňov
Poťahová látkaPoťahová látkaPoťahová látka

Elegantná rohová sedačka , možnosť výberu poťahovej látky, rozmer š/h/v 311x261/97/85 cm

DAVOS Rohová sedačka - ľavá NAR.3BF/H/2BF.ZZ, látky A2
-10%
923.00 €
831.00 €
DetailDodacia lehota 6-9 týždňov
Poťahová látkaPoťahová látkaPoťahová látka
Zobrazujem 130 položiek z 398
Sedacie súpravy - jedna veľká rodina

Každý má rád chvíle relaxu a pohody s rodinou pri televízií či spoločenských hrách. Ak je vás takpovediac plný dom a dvojsedák sa nedokáže zázračne nafúknuť, ...

Celý článek
ReferencieArchiv
Jozef ,  16.09.2014 Hodnotenie   4.00 hvězdičky z 5
Dobrá cena a bezstarostná dodávka až do domu.Mám s vaším obchodom osobne dobrú skúsenosť.
Lucia ,  07.09.2014 Hodnotenie   5.00 hvězdičky z 5
rychlost
Dana ,  05.09.2014 Hodnotenie   5.00 hvězdičky z 5
Veľmi výhodné cenyjednoduchý nákup z domu
Lucia ,  05.09.2014 Hodnotenie   4.50 hvězdičky z 5
cena a dostupnost
Gembická ,  02.09.2014 Hodnotenie   4.50 hvězdičky z 5
nižšia cena ako v kamennom obchodeblizkosť predajne a možnosť osobného odberu
Stesa ,  22.08.2014 Hodnotenie   5.00 hvězdičky z 5
- kvalitný nábytok..- výborné ceny...- výborná komunikácia..- doručenie domov
cetelem