Detské postele - Keď sa deti tešia do postele

Drobec je už príliš veľký, aby spal vo vašej spálni? Vyrástol už aj z detskej postieľky a vy ste sa rozhodli, že je čas na vlastnú detskú izbu? Potrebujete súkromie a rovnako ho potrebuje aj vaše dieťa. Je to už malá osobnosť, ktorá si vyžaduje svoj priestor. Pri zariaďovaní detského kráľovstva. je nepochybne najdôležitejším kusom nábytku posteľ. Detská posteľ je základ, preto by ste ju mali vyberať ako prvú. Ide o lôžko pre detičky, ktoré sa na svet pozerajú inak ako my dospelí. Nám záleží na funkčnosti, ratolestiam na tom, aby bola hravá, veselá a zaujímavá.

Ak zosúladíte vaše požiadavky, ako aj nároky najmenších, dostať ich večer do postele bude rozhodne jednoduchšie. Vyspaté dieťa je spokojné dieťa, náš e-shop ponúka postele pre deti, v ktorých môžu snívať o veľkých dobrodružstvách.

Posteľ FRANK - a predsa budem požiarnikom!

Skoro každý malý chlapec túži byť požiarnikom. Čo keby mohol o svojich hasičských hrdinstvách snívať priamo v požiarnickom aute?  Táto kreatívna posteľ na kolesách nadchne nepochybne všetkých malých nezbedníkov. Už len ľahnúť si do nej je pre deti zábava. Detská posteľ z MDF materiálu FRANK zaručene oživí izbičku a stane sa jej neprehliadnuteľnou súčasťou. Ak má vaše dieťa živé sny, žiadne obavy, o jeho bezpečnosť sa postarajú rebríky, ktoré plnia funkciu poistných zábran. Najpríťažlivejší je samozrejme dizajn lôžka. Imitácia hasičského auta v červenej farbe sa hodí do chlapčenskej ako aj zmiešanej izby ? chlapec, dievča.  Detská 205 centimetrová posteľ so šírkou 90 centimetrov zaručí vašej ratolesti dostatočný priestor. Pri čítaní rozprávok pred spaním sa aj vy vrátite do detských čias a možno si s vašim drobcom na ?autoposteli? radi zdriemnete.

Posteľ JACEK - rallye veľká sníčková

Je váš malý skôr pretekár ako hasič? Žiadny problém, na našich stránkach nájdete ďalšiu posteľ v tvare auta, teraz však v dizajne športiaka.  Ak chce drobec na noc spolujazdca, môže si smelo zavolať kamaráta. Jacek je rozťahovacia detská posteľ, ku ktorej si u nás môžete doobjednať aj matrace, výška matraca v rozkladacom priestore však nemôže byť viac ako 10 cm.  Samozrejme, že nemôžeme diskriminovať ani malé pretekárky, preto ponúkame vysúvaciu posteľ aj v červenej farbe. Opäť ide o posteľ z MDF materiálu dlhú 210 centimetrov. Lôžko, ktoré podporí detskú fantáziu a navyše je aj praktické, má potenciál stať sa dominantou detskej izby a vaše dieťa sa s ním veľmi rýchlo skamaráti.

 PATRYK - posteľ, ktorá má meno

Každý rodič považuje svoje dieťa za výnimočné a chce, aby sa tak cítilo aj ono samotné. Detská posteľ s úložným priestorom Patryk tento pocit určite umocňuje. Pri jej objednávaní máte možnosť zadať do požiadaviek vyfrézovanie konkrétneho mena na čielko lôžka. Posteľ z masívneho borovicového dreva je univerzálna a hodí sa do každého interiéru, pretože ju ponúkame v štyroch rôznych odtieňoch. Detská 105 centimetrov široká posteľ je jedinečná a univerzálna zároveň. Ak k tomu pridáme ešte praktickosť, vďaka vyklápaciemu úložnému priestoru a kvalitný materiál, dostaneme najlepšiu kombináciu vlastností, ktoré by mala dobrá posteľ spĺňať. Či už je to Katka, Maťka, Jožko alebo Paľko, vďaka vyfrézovanému menu nadobudne slovné spojenie vlastná posteľ iný rozmer.

Pár dobrých rád na záver

Ako sme v článkoch už viackrát spomínali, doplnky robia divy. Tieto dôležité drobnosti dokážu urobiť s detskou izbou zázraky. Prostredníctvom nich sa dá vytvoriť prostredie, ktoré podnecuje detskú fantáziu a cítia sa v ňom príjemne. Opäť apelujeme na výber vhodných matracov, v e-shope ich nájdete veľké množstvo. Pri výbere postelí sa inšpirujte aj ďalšími kusmi nábytku do detských izieb, ktoré taktiež ponúkame za výhodnú cenu.

SpäťVšechny články
ReferencieArchiv
Zákazník ,  18.06.2024 Hodnotenie   5.00 hvězdičky z 5
Zákazník ,  13.06.2024 Hodnotenie   5.00 hvězdičky z 5
Skvelá komunikácia, ceny
Zákazník ,  03.06.2024 Hodnotenie   5.00 hvězdičky z 5
Rýchle dodanie Kvalita za super cenu Napriek tomu ze ide o poľský tovar som nadmieru spokojná s kvalitou Komunikácia bez problémov
Zákazník ,  29.05.2024 Hodnotenie   4.00 hvězdičky z 5
Zákazník ,  29.05.2024 Hodnotenie   5.00 hvězdičky z 5
Spokojnost Rýchle dodanie
Zákazník ,  19.05.2024 Hodnotenie   5.00 hvězdičky z 5