MÁME OTVORENÉ - aktuálne informácie o prevádzke eshopu a opatreniach pre Vaše bezpečie

Objednávka a dodanie

Fakturačná adresa
/ sklad / osobné odbery:
FreePort, s.r.o.
Športová ulica 2757
024 01 Kysucké Nové Mesto
GPS súradnice: 49°18'01.1"N 18°46'30.4"E
IČO: 44165684
DIČ: SK2022612361
IČ pre DPH: SK2022612361
číslo účtu: Slovenská sporiteľňa: SK0209000000005060305570
ČSOB: SK1875000000004006378985

POTVRDENIE OBJEDNÁVKY
Po odoslaní objednávky Vám bude doručené na Vašu emailovú adresu /ktorú ste uviedli pri registrácii/ automatické potvrdenie objednávky. Pokiaľ Vám tento email nebude doručený, skontrolujte prosím, či ste pri registrácii zadali správnu emailovú adresu /údaje v registrácii môžete meniť po prihlásení kliknutím na Vaše prihlasovacie meno/. Ak je emailová adresa správna a napriek tomu Vám automatické potvrdenie objednávky nebolo doručené, kontaktujte nás prosím, na objednat@najlacnejsie.sk, alebo na tel.č.: 041 202 06 00,041 202 06 01. Toto automaticky generované potvrdenie slúži len na overenie správnosti zadania objednávky, nie je považované za kúpnu zmluvu. Tá vzniká až po ručnom spracovaní a overení Vašej objednávky naším pracovníkom a jej následným potvrdením. Akonáhle Váš tovar fyzicky opustí náš sklad, obdržíte email s presným dňom doručenia.

V prípade objednania tovaru na mieru je zákazníkovi účtovaná záloha vo výške 30% s platbou vopred. Všetky ceny tovarov sú konečné, vrátane 20% DPH. Sme platiteľmi DPH.Dodacia doba
 • U tovaru skladom je expedícia (odovzdanie dopravcovi) do 5-tich pracovných dní.(tento termín neplatí pri prevádzke eshopu počas vianočných sviatkov)
 • U tovaru na objednávku je expedícia 2 – 4 týždne v prípade obývacích sektorov, obývacích stien a kuchýň, 4 – 6 týždňov v prípade polstrovaného nábytku.
 • pri platbe dopredu bankovým prevodom je expedícia možná najskôr po prijatí Vašej platby na účet.
 • pri predaji na splátky je expedícia možná najskôr po prijatí všetkých dokumentov a schválení splátkovou spoločnosťou (obvykle 7 dní)

Dodanie špedičnou firmou prebieha obvykle 1-2 pracovné dni po odoslaní tovaru (expedícii) z nášho skladu. Presný deň, kedy bude tovar expedovaný Vám dáme vedieť na Váš email, popr. telefón, uvedený v objednávke ihneď ako bude objednávka vybavená. Zásielková služba bude mať k dispozícii Vaše tel. číslo pre prípad nezastihnutia na danej adrese, prípadne nechá vo Vašej schránke oznámenie o uložení zásielky na regionálnom depe. Telefonicky si môžete objednať opätovné doručenie na miesto a v čase (medzi 9-16 hod.), ktorý si s pracovníkmi zásielkovej služby dohodnete. Toto druhé doručenie je zadarmo. Možné je prebrať si tovar i na konkrétnom regionálnom depe zásielkovej spoločnosti .V prípade, že dopravca Vám v avizovaný deň nedodá tovar na Vašu adresu a nenechá ani oznámenie o uložení zásielky vo Vašej schránke, neváhajte nás kontaktovať, prípadne sa informovať priamo v prepravnej spoločnosti (kontakt zašleme na požiadanie). Termín dodania potvrdzujeme v momente, kedy zásielka opustí náš sklad, takže je nemenný! V prípade, že potrebujete doručiť tovar iba v určenú hodinu nami avizovaného dňa , je možné si túto službu doobjednať za príplatok k základnej sadzbe za dopravu a to najneskôr v momente, ako obdržíte od nás sms správu o vyexpedovaní zásielky z nášho skladu. Túto doobjednávku Vám v prípade, že je doručenie v uvedenú hodinu technicky možné zabezpečiť , spätne potvrdíme i s cenou za túto službu a až po vzájomnom odsúhlasení bude doobjednávka platná. Sumu za doobjednávku doručenia na určený čas uhradíte priamo kuriérovi k dobierke.

Pokiaľ neprevezme kupujúci predmet plnenia z dôvodov ležiacich na jeho strane (napr. zrušenie objednávky v prípade, keď je tovar už odoslaný, nie je aj napriek dohodnutému termínu prítomná kupujúcim určená osoba alebo nie je schopný uhradiť kúpnu cenu atď.), nesie kupujúci náklady na dopravu alebo náklady spojené s opakovaným dodaním v plnej výške.

Kupujúci je povinný upozorniť predávajúceho na obmedzenia, ktoré môžu zmariť doručenie nábytku. Ide najmä o upozornenie na pozemné komunikácie, ktoré neumožňujú vjazd vozidiel nad 6 ton, pešie zóny, ktoré vyžadujú písomné povolenie prejazdu a pod. Pokiaľ zákazník oznámi túto informáciu vopred, je možné v niekoľkých krajoch Slovenska po telefonickom dohovore vyriešiť doručenie nábytku našim firemným šoférom. Pokiaľ zákazník na obmedzenie neupozorní, zásielka k nám bude od prepravcu vrátená a kupujúci v prípade opakovaného doručenia zásielky nesie náklady na dopravu v plnej výške.

Dovoz tovaru zabezpečujeme iba vrámci Slovenskej republiky.Dopravné
U nás máte DOPRAVNÉ ZADARMO až do domu, kdekoľvek po celej SR pri nákupe nad 1300 €. Pri objednávke do 50 kg účtujeme jednotné dopravné 7,5 €, do 150 kg - 16,9 €, nad 150 kg - 19,9 €. Tovar je doručovaný prostredníctvom špedičnej spoločnosti. Za úspešne doručenú zásielku a teda vykonanú prepravu sa rozumie okamih zloženia zásielky pred vchod do domu v mieste určenia. Tovar je zväčša dodávaný v demontovanom stave s podrobným návodom na zloženie. Prosíme, riaďte sa ním. Tovar je dôkladne zabalený (krabice a pod.) a poistený proti poškodeniu.

MOŽNOSTI PLATBY - zvolíte si "pri pokladni":

A) Na dobierku

1. Vybraný tovar zašleme na Vašu adresu na dobierku.
2. Presný termín dodania Vám potvrdíme na email.
3. Platíte pri prevzatí tovaru.
4. Daňový doklad Vám bude zaslaný mailom pri expedovaní tovaru prepravcovi (sme platcami DPH).
5. Poplatok za tento typ platby je 3.90 €.

B) Platbou dopredu bankovým prevodom

1. Po odoslaní objednávky Vám bude pridelené číslo objednávky.
2. Na Vami zadanú emailovú adresu Vám budú doručené všetky údaje potrebné k prevedeniu platby - variabilný symbol, číslo účtu a suma na zaplatenie.
3. Ako variabilný symbol môžete uviesť aj číslo Vašej objednávky.
4. Po prijatí platby na náš účet Vám tovar vyexpedujeme a presný termín doručenia sa dozviete emailom.
5. Samozrejmosťou je priložený zodpovedajúci daňový doklad /sme platcami DPH/.
6. Číslo účtu: Slovenská sporiteľňa: SK0209000000005060305570, ČSOB: SK1875000000004006378985. Pri tomto type platby neúčtujeme žiadny ďalší poplatok.

C) Hotovosť - osobný odber

1. Vybraný tovar si môžete vyzdvihnúť priamo u nás na adrese FreePort, Športová 2757, 024 01 Kysucké Nové Mesto.
2. Mailom alebo telefonicky Vám potvrdíme, že tovar je na sklade a je pripravený na vyzdvihnutie.
3. Platíte pri preberaní tovaru.
4. K zásielke bude samozrejme priložený zodpovedajúci daňový doklad (sme platcami DPH).
5. Pri tomto type platby neúčtujeme žiadny ďalší poplatok.PREVZATIE ZÁSIELKY:

Doručenie zásielky zo strany špedičnej spoločnosti sa uskutoční v dohodnutom termíne. Pri preberaní zásielky sa riaďte nižšie uvedenými zásadami:
 • pri preberaní tovar dôkladne skontrolujte
 • skontrolujte, či nie je poškodený vonkajší obal tovaru
 • v prípade, že zásielka obsahuje sklo, okamžite tovar vybaľte a skontrolujte

Ešte raz Vás prosíme o spoluprácu a dôkladnú kontrolu pri preberaní. Záleží nám na tom, aby ste objednaný tovar mohli maximálne využívať a boli s ním spokojný. Nemôžeme však akceptovať reklamácie tovaru, ktoré sú evidentne poškodené prepravou. Táto skutočnosť je nevyhnutná a je potrebné sa ihneď obrátiť na prepravcu. Ďakujeme za pochopenie.

V prípade, že je prepravný obal viditeľne poškodený, tovar prevezmite, ale ihned na mieste spíšte s vodičom reklamačný protokol. Bez spísania tohto protokolu tovar v žiadnom prípade nepreberajte ! O celej situácii nás informujte na doprava@najlacnejsie.sk. Radi Vám zaistíme náhradné diely za poškodené, alebo opravu zásielky. V prípade, že s dopravcom spíšete o škode riadny zápis, vzniknutú škodu uhradí za vás a vám tak nevzniknú žiadne ďalšie náklady ani komplikácie.

V prípade, že po rozbalení zistíte výrobnú vadu a obal nebol zjavne porušený prepravcom, okamžite nás kontaktujte. Samozrejme, že takúto reklamáciu prijmeme a vybavíme v zákonnej lehote /+čas na dopravu tovaru/.

Pri preberaní si tiež skontrolujte počet balení a tento počet zapíšte do prepravného listu, ktorý podpisujete pri preberaní zásielky vodičovi. Toto je nevyhnutné pre prípad, ak by nebola dodaná niektorá časť celku.PREVZATIE DAŇOVÉHO DOKLADU:

Daňový doklad Vám bude zaslaný na mail pri expedovaní tovaru prepravnej spoločnosti. Daňový doklad slúži zároveň ako záručný list pri výrobkoch, kde nie je záručný list súčasťou balenia. V prípade potreby si môžete do 14 tich dní od obdržania zásielky vyžiadať kópiu zaslaného daňového dokladu. Vaše pripomienky a želania nám i naďalej môžete zaslať mailom na uvedené adresy. Radi si tiež prečítame vaše referencie a to, ako ste s výrobkom a našimi službami spokojní. Ak ste sa prihlásili k odoberaniu informatívnych mailov od našej firmy, môžete ich odber kedykoľvek zrušiť písomným požiadavkom na našu spoločnosť.STORNOVANIE OBJEDNAVKY:

Zákazník je oprávnený stornovať objednávku kedykoľvek v priebehu doby, kým mu je oznámené, že jeho objednávka je pripravená k expedícii. V prípade, že bol tovar už uhradený /zálohová platba predom/, budú mu vrátené peniaze v plnej výške uhradenej sumy. Storno objednávky sa realizuje písomne mailom na adresu.

V prípade zrušenia objednávky tovaru na mieru, pri ktorej zákazník uhradil vopred zálohu 30% , nebude záloha zákazníkovi vrátená.ODSTÚPENIE OD ZMLUVY ZO STRANY KUPUJÚCEHO:

Tieto obchodné podmienky sa vťahujú na koncového spotrebiteľa. Spotrebiteľom je podľa zákona č. 250/2007 o ochrane spotrebiteľa: fyzická osoba, ktorá pri uzatváraní a plnení spotrebiteľskej zmluvy nekoná v rámci predmetu svojej podnikateľskej činnosti, zamestnania alebo povolania. Právo na odstúpenie od zmluvy má podľa zákona len spotrebiteľ. Na firmy a právnické osoby sa vzťahujú podmienky podľa platného obchodného zákonníka. To znamená, že ak zákazník v objednávke uvedie identifikačné údaje o svojom podnikaní (IČO, DIČ alebo IČ DPH), nemá právo na odstúpenie od zmluvy.

Ako seriózny predajca nábytku Vám ponúkame možnosť vrátenia tovaru do 14 dní od dodania tovaru a to bez uvedenia dôvodu. Pritom stačí iba ak splníte iba tieto podmienky:

 • Oznámenie o odstúpení od zmluvy je potrebné zaslať písomne poštou alebo elektronicky na mailovú adresu vratit@najlacnejsie.sk. Pre odstúpenie od zmluvy môžete vyplniť a zaslať vzorový formulár. Prijatie odstúpenia od zmluvy Vám bezodkladne potvrdíme e-mailom. V prípade telefonickej objednávky máte možnosť odstúpiť od zmluvy aj telefonicky, avšak pre zdokumentovanie je vhodnejšie zaslať písomné odstúpenie.
 • Platba za vrátený tovar Vám bude uhradená do 14 dní odo dňa doručenia odstúpenia od zmluvy a až po doručení vráteného tovaru späť na našu adresu.
 • Kompletný tovar /vrátane príslušenstva, záručného listu, návodu/ nám zašlite späť alebo ho prineste na našu adresu najneskôr do 14 dní odo dňa uplatnenia práva na odstúpenie od zmluvy. Lehota sa považuje za zachovanú, ak tovar odošlete späť pred uplynutím 14-dňovej lehoty.
 • Priame náklady na vrátenie tovaru znášate Vy.
 • Ak dodaný tovar nemá vlastnosti, o ktoré ste mali záujem a boli uvedené pri produkte, náklady na jeho vrátenie a dodanie znášame my.
 • Pri vrátení tovaru zodpovedáte iba za akékoľvek zníženie hodnoty tovaru v dôsledku zaobchádzania s ním iným spôsobom, než aký je potrebný na zistenie povahy, vlastností a funkčnosti.
 • Zároveň by sme Vás chceli informovať, že lehotu pre vrátenie tovaru počítame až od dňa jeho prevzatia, v prípade že Vám tovar objednaný na jednej objednávke bol dodaný postupne, tak lehotu počítame od dňa dodania posledného kusu.
 • Pri tovare, ktorý bol vyrobený na zákazku či podľa osobitných požiadaviek zákazníka, nie je možné odstúpiť od zmluvy.
 • Pokiaľ zákazníkovi z akýchkoľvek dôvodov predĺžime dodaciu lehotu o 3 týždne alebo viac, môže objednávku zrušiť. Uhradená záloha 30% z ceny nedodaného tovaru bude zákazníkovi vrátená.


 • ODSTÚPENIE OD ZMLUVY ZO STRANY DODÁVATEĽA:

  V prípade, že zo strany výrobcu došlo k ukončeniu výroby, zmene ceny, alebo zo závažných prevádzkových dôvodov na strane dodávateľa, je dodávateľ oprávnený zmeniť termín dodania, alebo objednávku zrušiť. O tejto skutočnosti budete bez zbytočného odkladu informovaný na Vami uvedený mail, alebo telefón. V prípade, že ste už za tovar zaplatili, bude Vám vrátená celá čiastka v hodnote nedodaného tovaru. V prípade, že ste za tovar zaplatili zálohu 30% z ceny tovaru, bude Vám celá záloha vrátená.

  V prípade zastavenia výroby časti objednaného tovaru, bude zákazníkovi ponúknuté dodanie dostupného tovaru, dodanie náhrandého tovaru alebo stornovanie objednávky.AKČNÉ CENY A ZľAVY:

Akčné ceny v skupine s názvom mesiaca zostávajú v platnosti po dobu uvedeného mesiaca. Zľavy uvedené inde sú v platnosti do odvolania, pričom rozhoduje dátum objednania tovaru. Ak si teda tovar objednáte v dobe, kedy bol v zľave, ale bude Vám dodaný až v dobe, keď zľava už prestala platiť, dostanete ho i napriek tomu za zľavnenú cenu, ktorá platila v dobe, keď ste si tovar objednali.Dotazník:

Vašu spokojnosť s nákupom zisťujeme prostredníctvom e-mailových dotazníkov v rámci programu Overené zákazníkmi, do ktorého je náš e-shop zapojený. Tie vám zasielame zakaždým, keď u nás nakúpite, pokiaľ v zmysle § § 62 zák. č. 351/2011 Z. z. o elektronických komunikáciách, v znení neskorších predpisov neodmietnete zasielanie elektronickej pošty na účely priameho marketingu. Spracúvanie osobných údajov na účely zaslania dotazníkov v rámci programu Overené zákazníkmi vykonávame na základe nášho oprávneného záujmu, ktorý spočíva v zisťovaní vašej spokojnosti s nákupom u nás. Na zasielanie dotazníkov, vyhodnocovanie vašej spätnej väzby a analýz nášho trhového postavenia využívame sprostredkovateľa spracúvania, ktorým je prevádzkovateľ portálu Heureka.sk tomu na tieto účely môžeme odovzdávať informácie o kúpenom tovare a vašu e-mailovú adresu. Vaše osobné údaje nie sú pri zasielaní e-mailových dotazníkov odovzdané žiadnej tretej strane na jej vlastné účely. Proti zasielaniu e-mailových dotazníkov v rámci programu Overené zákazníkmi môžete kedykoľvek vyjadriť námietku odmietnutím ďalších dotazníkov pomocou odkazu v e-maile s dotazníkom. V prípade vašej námietky vám dotazník nebudeme ďalej zasielať.


ReferencieArchiv
Zákazník ,  01.01.2021 Hodnotenie   5.00 hvězdičky z 5
Tovar skladom - rýchle doručenie Pravidelné informácie o stave objednávky
Zákazník ,  28.12.2020 Hodnotenie   5.00 hvězdičky z 5
široký sortiment kvalita za rozumnú cenu bol to môj druhý nákup cez tento e-shop, opäť spokojnosť
Zákazník ,  22.12.2020 Hodnotenie   5.00 hvězdičky z 5
Spokojnosť veľká rýchle vybavenie a dodanie. Určite aj v budúcnosti navštívim a nakupim v tomto obchode. Odporúčam.
Zákazník ,  22.12.2020 Hodnotenie   4.50 hvězdičky z 5
Výborná komunikácia, rýchle dodanie, jednoduchá montáž
Zákazník ,  17.12.2020 Hodnotenie   5.00 hvězdičky z 5
rýchla dodacia lehota komunikácia s obchodom, telefonická i e-mailová na vysokej úrovni doprava 1* - komunikácia so šoférom, vykládka tovaru
Zákazník ,  16.12.2020 Hodnotenie   5.00 hvězdičky z 5
rychlo vybavena objednavka
cetelem