6 dôvodov, prečo nakupovať na najlacnejsinabytok.sk

Najnižšia cena

Pretože patríme k najväčšiemu predajcovi nábytku na Slovensku a Českej republike, môžeme nakupovať tovar priamo u výrobcu alebo výhradných distribútorov. Navyše vďaka našim predajným výsledkom môžeme nakupovať vo veľkom a výsledné zľavy potom premietnuť do cien nábytku. Vďaka tomu, že sme známy ako najlacnejší predajca nábytku na Slovensku, nepotrebujeme investovať veľké peniaze do ďalšej reklamy. To všetko potom zaručuje, že môžeme ponúknuť svojim klientom najvýhodnejšie ceny na Slovensku.
Aby sme svoje slova dokázali, prichádzame s GARANCIOU NAJNIŽŠEJ CENY. To znamená, že pokiaľ objavíte rovnaký výrobok inde lacnejšie, predáme Vám náš výrobok ešte o 5 % lacnejšie ako konkurencia. Tomu sa hovorí záruka nie na 100 ale na 105 %. Pre uplatnenie zľavy stačí, keď nám pošlete link na stránku webu alebo cenovú ponuku z predajne, kde je tento produkt lacnejší ako u nás.
My nie sme lacný nábytok. My sme najlacnejší nábytok na Slovensku!

10 rokov skúseností

Nábytok je obvykle veľká investícia, aj keď ho kupujete od najlacnejšieho predajcu nábytku na Slovensku. I preto by ste asi nechceli zveriť svoje úspory malému garážovému eshopu, u ktorého neviete, či je schopný splniť svoje záväzky a či tu zajtra vôbec bude.
Naša kapitálová skupina sa predajom nábytku zaoberá už viac ako 10 rokov. Od roku 2006 prevádzkujeme eshop s nábytkom na Slovensku a môžeme hrdo prehlásiť, že sme založili jeden z prvých eshopov s nábytkom v ČR a na SR. Pre uspokojenie potrieb našich klientov sme na Slovensku kúpili sklad o ploche takmer 3.000 m2 a vybavili ich regálmi vysokého skladovania. Jeho kapacita je takmer 1.000.000 Eur. Skladujeme tu pre Vás niekoľko tisíc kusov nábytku všetkého druhu.
S nami si môžete byť úplne istý, že nakupujete od profesionálnej, renomovanej a zavedenej firmy, ktorá tu bude ešte za ďalších 10 rokov pripravená plniť Vaše priania v oblasti pohodlného bývania.

Záruka vrátenia peňazí

Chápeme, že nakupovať na internete, kde výrobok nemôžete ohmatať je zložité. Preto Vám vychádzame v ústrety a ponúkame napríklad možnosť zaslania vzoriek poťahovej látky na sedačky, pri ktorej váhate, či si ju objednať cez internet.
Pokiaľ ani to nestačí, môžeme Vás upokojiť tým, že akýkoľvek tovar, ktorý u nás zakúpite, môžete bez udania dôvodu do 14-tich dní vrátiť späť a bude Vám vyplatená plná cena tovaru. Nemusíte sa tak obávať, že kúpite niečo, čo vypadalo pekne iba na obrázku a v skutočnosti je to úplne inak. Jednoducho, pokiaľ tovar nespĺňa Vaše očakávania, vrátite ho späť a my Vám vyplatíme späť Vaše peniaze. Tovar samozrejme môžete rozbaliť a vyskúšať. Nesmie byť však opotrebovaný alebo poškodený – v tom prípade ho síce vrátiť môžete, ale bude Vám z vrátených peňazí strhnutá čiastka potrebná na uvedenie tovaru do pôvodného stavu. Záruka vrátenia tovaru sa nevzťahuje na tovar vyrobený na zákazku podľa individuálnych prianí zákazníka.

Záruka kvality

Nakupujeme tovar z celého sveta. Naši dodávatelia vyrábajú nábytok na Slovensku, v Čechách, v Poľsku, Nemecku, Dánsku i v exotických krajinách. Vďaka našim dlhodobým skúsenostiam vyberáme iba kvalitných a spoľahlivých dodávateľov a snažíme sa s nimi o dlhodobú spoluprácu tak, aby sme ponúkali hlavne overené a kvalitné produkty. Pri zasielaní tovaru nenechávame nič na náhodu a nespoliehame sa tak iba na originálne balenie od výrobcu. Podstatnú časť tovaru balíme ešte druhýkrát na paletu, zaisťujeme rohy kartónom, balíme do streč fólie, zabezpečujeme sklo proti poškodeniu. Aj v tomto prípade sa samozrejme môže stať, že sa niečo nepodarí. Môžete sa ale spoľahnúť, že Vašu reklamáciu budeme riešiť a to buď so zľavou, opravou, výmenou alebo vrátením peňazí. A aby ste mohli naozaj pokojne spať – pokiaľ dôjde na to najhoršie, teda pokiaľ tovar nie je ľahké opraviť a vy ho musíte vrátiť, vrátime Vám nielen plnú cenu tovaru, ale navyše zaistíme vrátenie tovaru na náš sklad, takže Vám nevzniknú dodatočné náklady na dopravu.

Pohodlný nákup

Výhodou internetového nakupovania je, že nakupujete z pohodlia svojho domova. Už nemusíte nikde cestovať a trápiť sa so zháňaním parkovacieho miesta. Stačí si iba otvoriť našu stránku, vybrať produkty, odoslať objednávku a už len čakať na doručenie tovaru.
Stránka najlacnejšínábytok je prehľadne rozdelená do jednotlivých miestností, čo vám umožňuje jednoducho prechádzať po stránke. Ak máte presnú predstavu o tom, čo chcete nakúpiť, použite filtrovacie parametre, ktoré Vám uľahčia vyhľadanie konkrétneho typu nábytku.
Zdá sa Vám nákup cez stránku komplikovaný, či máte ďalšie otázky k produktu? Neváhajte nás kontaktovať. Naše operátorky radi a kvalifikovane zodpovedajú na všetky vaše dotazy. Kontaktovať nás môžete telefonicky, mailom prípadne nás môžete navštíviť aj osobne.

Doprava po SR

Dopravu zabezpečujeme po celej Slovenskej republike. Zákazníci aj z tých najvzdialenejších kútov Slovenska tak majú záruku, že im tovar doručíme. Snažíme sa tovar od nás odoslať čo najskôr, preto ho expedujeme každý pracovný deň. Efektívne doručenie tovaru zaisťujeme vlastným kuriérom ako aj externou kuriérskou službou. O presnom dni doručenia Vás informujeme SMS správou, telefonicky alebo emailom. V deň doručenia Vás bude kuriér kontaktovať telefonicky a dohodne sa s Vami na presnom čase doručenia.
ReferencieArchiv
Zákazník ,  19.06.2023 Hodnotenie   5.00 hvězdičky z 5
Zákazník ,  13.06.2023 Hodnotenie   5.00 hvězdičky z 5
Paráda. Rýchle dodanie
Zákazník ,  23.05.2023 Hodnotenie   5.00 hvězdičky z 5
Rýchlosť
Zákazník ,  16.05.2023 Hodnotenie   5.00 hvězdičky z 5
Lacný a rýchlo dodaný tovar
Zákazník ,  10.05.2023 Hodnotenie   5.00 hvězdičky z 5
Rýchle doručeňie ..spokojnosť na 100%
Zákazník ,  30.04.2023 Hodnotenie   5.00 hvězdičky z 5
Super rýchle dodanie v perfektnom stave.