Kuchyne na mieru

Kuchyňa PROVENCE

Túžite po kuchynskej linke vystavanej na mieru presne do Vašej kuchyne? Obávate sa však vysokej ceny za výrobu kuchynskej linky u stolára. A lacnejšie typizované kuchynské zostavy zas nespĺňajú Vaše predstavy, pretože ide o zostavy s presne stanovenou šírkou, počtom skriniek i farbou... Hmm, ako z tohto vykročuľovať? Úplne jednoducho! V tomto článku sa dočítate ako si ľahko zariadíte kuchyňu podľa svojich predstáv a nárokov, a to bez zbytočnej záťaže pre Vašu peňaženku.

Skúste si pri výbere kuchyne prehliadnuť kategóriu Sektorové kuchyne . Nájdete v nej desiatky typov kuchýň, z ktorých si môžete vybrať horné i dolné skrinky presne podľa potreby. Hľadáte kuchyňu v modernom štýle s leskom, matnú s dôrazom na prevedenie, tradičnejšiu, provensálsku, bielu, tmavú, farebnú či dokonca vzorovanú kuchyňu so zapracovanými obrazmi, v kategórii Sektorové kuchyne si zaručene vyberiete.

Kuchyne ART:

Kuchyne ART

Náš tip: Mnohé zo sektorových kuchýň sú dostupné i ako typizovaná zostava, napr. v rozmere 180 či 240 cm. Jednotlivé skrinky z typizovaných zostáv si môžete vo svojej kuchyni umiestniť ako sú vyobrazené na obrázku, no môžete zvoliť i vlastnú postupnosť skriniek. Nie je tajomstvom, že cena za typizovanú kuchyňu je nižšia než keby si zákazník rovnakú kuchyňu vyskladal z dostupných skriniek. Preto zákazníkom pri kúpe kuchyne odporúčame kombináciu typizovanej zostavy, ku ktorej si dokúpi rohovú skrinku, potravinovú skriňu či inú vhodnú skrinku podľa potreby.

Po výbere kuchýň, ktoré sa Vám páčia je nutné premerať si Vaše dispozičné možnosti a nim prispôsobiť i výber vhodných skriniek. Skrinky na vstavaný sporák, či mikrovlnnú rúru už nie sú ničím výnimočným ani v našej ponuke, dôležitejšie je ale premyslieť si, kam ich umiestnite, a to na základe prístupov k elektrickým zásuvkám, rúre na odvod pary, k odpadom či vodovodnej batérií.

Kuchyňa AMELIA

V každej kuchyni musí byť dostatok pracovného miesta. Tým však nie je mienené iba miesto na pracovnej doske ale i miesto na pohyb. Pokiaľ sa v kuchyni pravidelne stretávate viacerí kuchári, je dôležité aby ste si pri pohybe nezavadzali, pretože radosť z tvorenia šéfkuchára by mohla byť za krátku chvíľu preč. Medzi obľúbené riešenie tohto problému, pokiaľ máte dostatok miesta, patrí kuchynský ostrovček, ktorý si ľahko vytvoríte prisunutím dvoch či štyroch vybraných skriniek chrbtom k sebe, tak aby bola zachovaná šírka ostrovčeka.

Tu ale nezabúdajte na to, že na takýto široký priestor bude potrebná i široká pracovná doska, ktorá ho celý pokryje a spojí. Cena takejto pracovnej dosky síce bude vyššia, no s jej objednaním by nemal byť žiadny problém a výsledný efekt bude zaručene stáť za to!

Pokiaľ patríte k náročnejším zákazníkom, určite sa okrem vzhľadu a vhodných rozmerov zameriate i na vlastnosti a funkcie Vašej novej kuchyne. Tichý dojazd nie je súčasťou každej kuchyne, no jeho prínos ocení každý s nadčasovým pohľadom na potreby svojej kuchyne. Tichý dojazd je využívaný najmä pri kontajnerových (cargových) skrinkách kuchýň, no niektorý dodávatelia ponúkajú i možnosť dorobiť túto funkciu k akýmkoľvek skrinkám podľa výberu zákazníka. Opýtajte sa nás na kuchyňu, ktorú ste si vybrali a príslušenstvo, ktoré si k nej môžete doobjednať. Plynové piesty, osvetlenie, vkladané zásuvkové príborníky, koše na odpadky či cargo poličky sú dostupné k viacerým typom sektorových kuchýň.

Príslušenstvo ku kuchyniam Stolkar

Pokiaľ premýšľate do budúcna, určite si do svojej kuchyne zvolíte kvalitné kovové kovania, pri ktorých viete, že sa Vám časom neopotrebujú či nezlomia a navyše budú dlhodobo vyzerať hodnotne a teda dodávať hodnotu i Vašej kuchynskej zostave.

Mnohí zákazníci pri výbere kuchyne stroskotajú na výške spodných skriniek, ktoré sa im nezmestia pod vstavané okná. I na tento problém však v dnešnej dobe výrobcovia kladú dôraz, a preto majú mnohé kuchyne možnosť regulácie výšky nožičiek dolných skriniek. To je nápad!

Ak patríte medzi nadšencov farieb a jedna či dve farby na Vašej kuchyni Vám proste nestačia, i pre Vás máme riešenie ako nájsť to čo hľadáte bez návštevy drahého stolára. Riešením je kombinácia skriniek z viacerých kuchýň od jedného výrobcu. Nepredstaviteľné? Tak si to predstavme spolu. Dostupné sú rovnaké skrinky no v rozdielnej farbe korpusu - biela a wenge. Dostupné sú rovnaké skrinky no v rozdielnej farbe dvierok - biela, čierna, červená, oranžová, hladká či s pruhovaným vzorom, i so zapracovaným obrazom na horných dvierkach. Popustite uzdu svojej fantázii. Môžete si tak vytvoriť hravú kuchyňu, ktorá očarí každú návštevu svojou nevšednosťou i po desiatich rokoch používania. Kuchyňu, v ktorej bude pre deti radosťou učiť sa hravému vareniu. Kuchyňu, v ktorej bude mať každá vareška svoje miesto - na dosah ruky, Kuchyňu VALERIA.

Kuchyne ART / VALERIA
SpäťVšechny články
ReferencieArchiv
Zákazník ,  19.06.2023 Hodnotenie   5.00 hvězdičky z 5
Zákazník ,  13.06.2023 Hodnotenie   5.00 hvězdičky z 5
Paráda. Rýchle dodanie
Zákazník ,  23.05.2023 Hodnotenie   5.00 hvězdičky z 5
Rýchlosť
Zákazník ,  16.05.2023 Hodnotenie   5.00 hvězdičky z 5
Lacný a rýchlo dodaný tovar
Zákazník ,  10.05.2023 Hodnotenie   5.00 hvězdičky z 5
Rýchle doručeňie ..spokojnosť na 100%
Zákazník ,  30.04.2023 Hodnotenie   5.00 hvězdičky z 5
Super rýchle dodanie v perfektnom stave.