MÁME OTVORENÉ - aktuálne informácie o prevádzke eshopu a opatreniach pre Vaše bezpečie

Manželské postele

Spánok je základná ľudská potreba a základom dobrého spánku je dobrá posteľ. Manželské postele primárne slúžili ako lôžko pre dve osoby. Dnes čoraz častejšie po manželských posteliach siahajú aj jednotlivci, ktorí majú radi komfortnosť a priestor. Široká posteľvám veľmi  dobre poslúži, či ste pár alebo single. Navyše, ak ste sám, manželská posteľ  je výborná investícia do budúcnosti.

Pri zariaďovaní spálne je výber manželskej postele podstatný, pretože lôžko tvorí dominantu izby. Podľa nej sa potom môžeme orientovať pri kúpe ďalšieho nábytku. V súčasnosti je na trhu veľké množstvo druhov manželských postelí. Je potrebné ujasniť si materiál, rozmery, vyber vhodných matracov a v neposlednom rade aj celkové prevedenie. Nájsť ideálny prienik kvality, ceny a tiež vizuálnej predstavy nemusí byť vždy jednoduché. Práve preto vám ponúkame niekoľko variantov manželských postelí z nášho e-shopu, ktoré vám určite uľahčia rozhodovanie.

BOSTON posteľ

Ak ste milovníkom dreveného nábytku s tradičným  prevedením, nepochybne vás osloví  Boston. Táto dvojlôžková  posteľ vie dokonale zútulniť akýkoľvek priestor. Masívne drevo vo farbe antickej čerešne dodáva posteli rustikálny vzhľad, ktorý ešte podčiarkujú vyrezávané detaily na prednom a zadnom čele. Ak ste typ človeka, ktorý má rád pri spánku veľa miesta, je možné objednať si ju 180cm širokú. Táto posteľ je pre ľudí, ktorí v bývaní preferujú klasiku, no nie nudu. Tento kus nábytku dokáže v interiéry navodiť tú pravú rodinnú atmosféru. Ak chcete dosiahnuť ucelený vzhľad vašej spálne odporúčame doobjednať nočné stolíky a komodu z tejto rady.

Kovová posteľ MESSINA

Pokiaľ uprednostňujete kombinácie materiálov, k tým najlepším spojeniam dochádza v posteli. Konkrétne kovová posteľ Messina s drevenými prvkami je toho výborným príkladom.  Kovové časti pôsobia moderne a dodávajú posteli určitú ľahkosť, drevené diely naopak lôžko zútulňujú.  Táto symbióza umožňuje minimalizmus, ktorý však nepôsobí chladne. Rozmery s dĺžkou 200 cm a šírkou 180cm vám doprajú možnosť pohodlne sa rozvaliť. Súčasťou je lamelový rošt a prekvapujúco nízka cena!  Tento typ kovovej postele má jednoduché univerzálne kovanie čiernej farby v spojení s drevom  v odtieni  antická čerešňa.  V našom e-shope nájdete aj kovové kúsky s romantickými ornamentmi na prednom aj zadnom čielku. Je otázkou vkusu pre aký druh  kombinovanej postele sa rozhodnete.

Čalúnená posteľ ORLEANS

Ak ste zástancom moderných riešení interiéru s dôrazom na estetickú stránku, zamerajte pozornosť na sekciu moderné čalúnené postele. E-shop ponúka celú paletu lôžok v tomto prevedení, z ktorej vyberáme posteľ Orleans. Tento futuristicky pôsobiaci kus nábytku má zaujímavo riešený dizajn. Zvlnený korpus postele je atypický a predsa elegantný. Čalúnenie v čiernobielej ekokoži  dodáva nádych luxusu a pochromované nožičky tento dojem ešte umocňujú. Luxus za bežnú cenu má krycie meno Orleans.

Pár dobrých rád na záver

Ku všetkým propagovaným posteliam je potrebné zabezpečiť matrace. Pri ich výbere nezanedbajte najmä rozmery. Kvalitný matrac je zárukou kvalitného spánku. Samozrejme náš e-shop má k dispozícii rôzne druhy, z rôznych materiálov. Na našej infolinke sa môžete informovať aký matrac je pre konkrétnu posteľ vhodný, ale aj ohľadom iných záležitostí týkajúcich sa ponúkaného nábytku.

Spálňa je miesto pre oddych, nie pre elektronické spotrebiče. V tejto izbe by ste sa mali vyvarovať televíznym prijímačom.  Podľa istej štúdie má televízia v spálni negatívny dopad na sexuálny život. Páry, ktoré nemali v spálni televízor si sex užívali podstatne častejšie ako pary, ktoré ho z postele sledovali. Je však len na vás, či chcete zaspávať v náručí partnera alebo pri reality show.

SpäťVšechny články
ReferencieArchiv
Zákazník ,  04.11.2022 Hodnotenie   5.00 hvězdičky z 5
Super komunikácia a rýchlosť dodania tovaru
Zákazník ,  24.10.2022 Hodnotenie   5.00 hvězdičky z 5
Som veľmi spokojný. Ďakujem.
Zákazník ,  23.10.2022 Hodnotenie   5.00 hvězdičky z 5
Rýchle dodanie.
Zákazník ,  20.10.2022 Hodnotenie   5.00 hvězdičky z 5
Zákazník ,  17.10.2022 Hodnotenie   5.00 hvězdičky z 5
Rýchle zaevidovanie a vybavenie objednávky. Výborná komunikácia z firmou. Rýchle doručenie tovaru. Tovar perfektne zabalený.
Zákazník ,  14.10.2022 Hodnotenie   5.00 hvězdičky z 5
Spolupráca o informácie na tovar aj objednávky veľmi dobrá , vždy rýchla odpoveď , rýchly nákup aj doprava , odporúčam Upozornia na tovar za zníženú cenu alebo akciu
cetelem