MÁME OTVORENÉ - aktuálne informácie o prevádzke eshopu a opatreniach pre Vaše bezpečie

Moderné obývacie steny sú znovu IN

Obývacia izba je stredobodom každej domácnosti. Trávime v nej najviac času a práve v tejto reprezentatívnej miestnosti spravidla hostíme návštevu. Nábytku do obývačky, hlavne obývacím stenám, preto v našom eshope venujeme mimoriadnu pozornosť!
Heslo moderných obývacích steny znie: Menej znamená viac!
Moderná obývacia stena vystačí s malým počtom vhodne skombinovaných skriniek, montovaných na stenu, stolíkov, políc či ďalších kusov módneho nábytku. Namiesto ?zaplátania? steny odhora až dolu sádzajú moderné obývacie steny na vizuálne i užívateľsky efektívne, jednoducho riešené.
Výsledkom je vzdušná, atraktívna obývacia stena, ktorá zútulní i malú obývačku panelákového bytu. Už v návrhu sa počíta s modernými elektrospotrebičmi ako sú LCD televízory, domáce kiná a pod. Zásadnú rolu zohráva módny dizajn. Poďme si predstaviť jednu z najpredávanejších obývacích stien v našom eshope ? modernú zostavu MALIBU!

Obývacia stena MALIBU ? komfort i moderný dizajn, ktorý nenudí

Atraktívna a praktická zostava nábytku z pevného materiálu, ktorá okamžite zaujme moderným, dynamickým dizajnom! To je obývacia stena MALIBU, ktorej diely môžete ľubovoľne variovať a prispôsobiť tak stenu vlastným predstavám. Taktiež vďaka prijateľnej cene je táto moderná obývacia stena skutočným trhákom vo svojej kategórii! Moderná domácnosť musí hrať modernými farbami! Kombinácia lesklej bielej s čiernou či fialovou farbou skriniek, vitríny a políc dodáva obývacej stene Malibu veľmi živý a dynamický vzhľad, ktorý evokuje už jej meno.
Pozitívny dojem dotvára vyvážený počet dielčích kusov nábytku, z ktorých stena Malibu pozostáva, konkrétne: dva TV stolíky, polica, presklená vitrína a tri závesné skrinky. Vždy nájdete miesto, kam umiestniť Vašu televíziu, kde vystaviť dekoračný nábytok a kam uschovať rodinný fotoalbum! Obývacia stena Malibu môže vypadať, tak ako ju vidíte na obrázku, ale je ju možné prispôsobiť Vašemu vlastnému vkusu. Lamino, z ktorého je stena Malibu vyrobená, predstavuje kvalitný, odolný materiál, ktorý nábytok zbytočne nepredražuje. Obývacia stena Malibu je najlepšou voľbou pre všetkých, ktorý túžia po moderných obývacích izbách za rozumnú cenu.

Zopár tipov, ako vybrať obývaciu stenu do Vašej obývačky

Pri výbere obývacej steny dbajte hlavne na to, aby jej dizajn ladil s farbou stien, podlahy , prípadne okolitého nábytku a doplnkov. Obývacia stena a podlaha by mali farebne kontrastovať (napr. Tmavý nábytok vs. Svetlá podlaha a naopak), zatiaľčo steny a nábytok je dobré zladiť tak, aby obývacia stena náležite vynikla.
Obývacie steny ponúkame v rôznych farebných prevedeniach, takže každý nájde tu, ktorá vynikne v jeho vlastnej domácnosti.

SpäťVšechny články
ReferencieArchiv
Zákazník ,  04.11.2022 Hodnotenie   5.00 hvězdičky z 5
Super komunikácia a rýchlosť dodania tovaru
Zákazník ,  24.10.2022 Hodnotenie   5.00 hvězdičky z 5
Som veľmi spokojný. Ďakujem.
Zákazník ,  23.10.2022 Hodnotenie   5.00 hvězdičky z 5
Rýchle dodanie.
Zákazník ,  20.10.2022 Hodnotenie   5.00 hvězdičky z 5
Zákazník ,  17.10.2022 Hodnotenie   5.00 hvězdičky z 5
Rýchle zaevidovanie a vybavenie objednávky. Výborná komunikácia z firmou. Rýchle doručenie tovaru. Tovar perfektne zabalený.
Zákazník ,  14.10.2022 Hodnotenie   5.00 hvězdičky z 5
Spolupráca o informácie na tovar aj objednávky veľmi dobrá , vždy rýchla odpoveď , rýchly nákup aj doprava , odporúčam Upozornia na tovar za zníženú cenu alebo akciu
cetelem