Poschodové postele

Človek prespí približne tretinu svojho života. Dobrá posteľ by mala byť prioritou každého z nás. Výber postele by sme nemali brať na ľahkú váhu. Veľmi často musíme riešiť nie len kvalitatívnu, či estetickú stránku, ale aj úsporu priestoru. Tu sa ku slovu dostávajú poschodové postele. Postele s viacerými poschodiami tu boli, sú a budú, pretože majú nesporne množstvo oceniteľných kvalít.  Zvlášť u najmladších členov rodiny sú veľmi obľúbené.  Ideálne vyriešia problém s menšou plochou detskej izby a deťom ostáva viac priestoru na hranie. Poschodové postele spájajú príjemné s užitočným.

Poschodová posteľ je dominantou detskej izby, preto je dôležité, aby jej prevedenie bolo vkusné a zároveň efektívne. Pre deti je to zábava, pre vás praktické, najmä, ak má posteľ pridaný úložný priestor v podobe kolieskových zásuviek pri spodnom lôžku. Aj vďaka nim môžete vyriešiť problém s väčším množstvom vecí a hračiek vašich ratolestí. Izba pôsobí vzdušnejšie a samozrejme priestrannejšie.  Náš  e-shop  ponúka niekoľko typov poschodových postelí, ktoré zútulnia každú detskú izbu. Spojením kvality a príťažlivého dizajnu je poschodová posteľ Jarek.

JAREK detská poschodová posteľ

Okrem toho, že poschodová posteľ Jarek spĺňa kritérium praktickosti, je kvalitná z hľadiska použitého materiálu.  Masívne borovicové drevo je trvácne a estetické, pričom atraktívne je aj celkové prevedenie postele. Vaše deti očarí  vkusnými vyrezávanými aplikáciami nočnej oblohy, ktoré nepôsobia gýčovo. Nemusíte robiť kompromisy medzi kvalitou a výzorom, pretože poschodová posteľ Jarek spĺňa oboje. Jej dizajn je univerzálny a hodí sa do chlapčenskej aj dievčenskej izby. Vzhľad môžete ovplyvniť sami prostredníctvom nakombinovania základnej farby a farby zdobenia a zásuviek. Táto možnosť je výborná najmä ak dokupujete poschodovú posteľ do zariadenej detskej izby a potrebujete vyhovujúci farebný variant. Ak detskú izbu len zariaďujete, môžete si vybrať zo širokej palety odporúčaných výrobkov, ktoré budú s poschodovou posteľou perfektne ladiť . Okrem spodných zásuviek obsahuje aj rošty. Ako sme spomínali, posteľ je vyrobená z masívneho borovicového dreva, napriek tomu vás jej cena príjemne prekvapí. Stačí doobjednať matrace, ktoré taktiež nájdete v odporúčanom sortimente a môžete vašim deťom popriať sladké sníčky.

DAREK detská poschodová posteľ

V jednoduchosti je krása. Ak preferujete minimalizmus a čisté línie bez ozdobných detailov je pre vás poschodová posteľ Darek to pravé orechové, respektíve borovicové. Opäť ide o prevedenie v masívnom borovicovom dreve, i keď je možné zvoliť morenie v orechovej, jelšovej či bielej farbe. To však nie je jediným znakom jej flexibility, posteľ sa dá rozložiť na dve samostatné. Obsahujú dve spodné zásuvky, ktoré sú praktickým úložným priestorom.

Pár dobrých rád na záver

Rovnakú pozornosť akú venujete výberu vhodnej postele, by ste mali venovať aj výberu správneho matraca. Náš e-shop ponúka množstvo druhov. Dôležité je zvoliť matrac adekvátnych rozmerov a samozrejme vo vyhovujúcej kvalite. A aby vaše lôžko pôsobilo čo najútulnejšie, nemali by ste zanedbať ani estetickú stránku, zvoľte vhodné obliečky a zopár dekoračných vankúšov. Takto sa do postele budete zaručene viac tešiť.

SpäťVšechny články
ReferencieArchiv
Zákazník ,  31.12.2018 Hodnotenie   5.00 hvězdičky z 5
Kvalita, rychlost dodania, velmi ochotny personal, ceny... maximalna spokojnost, odporucam najviac ako sa da a velke Ďakujem pani Ivane Šulganovej, ktora sa nam venovala telefonicky a urobila aj nemozne aby nam bol nabytok dodany do vianoc. Objednavame uz len odtial. :)
Zákazník ,  27.12.2018 Hodnotenie   5.00 hvězdičky z 5
Veľmi pekne ďakujem za stôl. Stôl sa mi už dlho páčil a veľmi sa hodil do našej kuchyne. Našli sme ho na vašej stránke naozaj v najlepšej cene na trhu. Moja prosba bola ho mať na Vianoce doma ale dodávka bola 12 týždňov . Zmierila som sa s tým lebo sme ho veľmi chceli. No vy ste urobili zázrak a naozaj pár dní pred Vianocami sme dostali krásny darček vďaka Vám. Presne zodpovedá našej predstave je super. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme určite odporúčam všetkým kvalita aj cena je u vás super.
Zákazník ,  18.12.2018 Hodnotenie   5.00 hvězdičky z 5
pre mňa TOPKA na internetovom trhu....:-)
Zákazník ,  15.12.2018 Hodnotenie   5.00 hvězdičky z 5
maximalna rýchlosť dodania sedačka veľmi pekná a lacná
Zákazník ,  12.12.2018 Hodnotenie   5.00 hvězdičky z 5
nizke ceny dobra komunikacia
Zákazník ,  03.12.2018 Hodnotenie   5.00 hvězdičky z 5
vyhodne ceny v porovnani s kamennymi predajnami kam je dodavany totozny tovar, obzvlast ustretove jednanie na klientskom centre, osobny pozdrava apodakovanie p. Smehylovej :) kvalitne vyrobky
cetelem