Postele - Kovové inšpirácie

Dobré ráno...Naplnia tieto dve slová vo vašom prípade svoj význam? Alebo ste sa dnes moc dobre nevyspali? Aby bolo dobré ráno, musí byť najskôr dobrá noc a tú kvalitne prespíte len v dobrej posteli. Zadovážiť si posteľ nie je v tejto dobe veľký problém, pretože na trhu je obrovské množstvo typov a prevedení. A práve to môže byť kameň úrazu. Ako sa v takej širokej ponuke zorientovať? Rozhodovanie musí často podliehať kompromisom, ktoré riešia dvojice, ale aj jednotlivci. Kvalita, cena, prevedenie, rozmery, to všetko sú dôležité aspekty, ktoré by sme pri výbere mali brať do úvahy.

Čisto z estetického hľadiska je tá správna posteľ otázkou vkusu a preferencií konkrétnej osoby. Vo všeobecnosti sa dnes uprednostňujú čisté línie a minimalizmus. Nesporne je to veľmi praktické riešenie. Ak chcete odľahčiť svoju spálňu a zároveň túžite, aby pôsobila štýlovo, skúste hodiť očko po našej ponuke kovových postelí. Kov pôsobí vzdušne a stabilne. Má istú chladnú eleganciu, ktorá vás určite očarí. Tu je niekoľko typov od nás pre vás.

Tisíc a jedna noc v Ankare

Výborná voľba do študentskej izby je jednolôžková posteľ Ankara. Zaujímavé kovanie dodáva posteli romantický nádych. Táto kovová posteľ široká 105 centimetrov má z estetického hľadiska čo ponúknuť nie len ako lôžko, ale aj ako doplnok. Čielka elegantnej čiernej postele sú na jednej strane spojené kovovou dekoráciou. Tento prvok štýlovú posteľ dotvára ako pohovku. Priestor šikovne vyplní, ale zároveň pôsobí vzdušne a celkový dizajn izby nezaťaží. Kovová posteľ pre jedného je multifunkčná a má oceniteľné kvality aj pre alergikov. Keďže nemá úložný priestor, prach sa pod ňou nehromadí a jednoducho sa udržiava. Ak čierna farba nie je to čo hľadáte, kovovú posteľ Ankara je možné objednať aj v bielej farbe.

Creta dokonalá symbióza

Ak ste dvaja a jednolôžková posteľ vám nestačí alebo ste typ, ktorý má rád priestor a väčší komfort, zaostrite pozornosť na kovové manželské postele. Nie ste stále presvedčený o tom či chcete kovovú posteľ? Dokonalá symbióza materiálov sa stretla na Crete. Rozhodne pre ňu nemusíte cestovať stovky kilometrov. Kovová posteľ s drevenými nožičkami Creta na našom webe čaká práve na vás. Kov vytvára elegantný vzhľad a drevené detaily manželské lôžko zjemňujú, celkovo tak vytvárajú útulnejší dojem. Manželská posteľ s vkusnými kovovými dekoráciami sa jednoducho kombinuje s ďalšími kusmi nábytku aj napriek tomu, že je vyhotovená z dvoch materiálov. V odporúčaní nájdete nočný stolík VD ? 747 v odtieni antická čerešňa v spojeníí s čiernym kovom. Tento kúsok úplne korešponduje s prevedením postele a vy ste o krok bližšie k spálni svojich snov.

Romantika v Paríži

Klasické prevedenie je fajn, ale vy ste skôr romantický typ? V tom prípade PARIS budete milovať! Kovovo - drevená posteľ má opäť odtieň antickej čerešne v kombinácií s čiernym kovom a k tomu všetkému štýlové kovové dekorácie na čielkach. Na bokoch postele sú kovové výstupky, ktoré držia matrace na svojom mieste a pritom vôbec neuberajú na efektnom vzhľade postele. Romantická manželská kovová posteľ, ktorá nepôsobí gýčovo, je elegantná a praktická, má meno Paris. Napriek všetkým kvalitám jej cena ostáva pri zemi. Ešte vybrať vhodný matrac a môžete v nej začať snívať o romantických prechádzkach pod Eiffelovou vežou.

Pár dobrých rád na záver

Dnes sme spomínali estetické aspekty pri výbere postele, pri estetike teda ostaneme aj na záver. Kov na posteli výborne vynikne v kombinácií s obrázkami na stene, ktoré majú kovový rámik vo farbe kovu lôžka. Spálňu krásne zútulnia a vôbec nemusíte lipnúť na ich symetrickom rozmiestnení na stene. Štýlové je ak obrázky rôznych veľkostí umiestnite napríklad nahusto a rôznorodo vedľa seba. Môžete si dať zarámovať fotky svojich najbližších a vytvoriť originálnu stenu s rodinnými snímkami. Tak budete každú noc zaspávať s tými, ktorých máte najradšej.

SpäťVšechny články
ReferencieArchiv
Zákazník ,  18.06.2024 Hodnotenie   5.00 hvězdičky z 5
Zákazník ,  13.06.2024 Hodnotenie   5.00 hvězdičky z 5
Skvelá komunikácia, ceny
Zákazník ,  03.06.2024 Hodnotenie   5.00 hvězdičky z 5
Rýchle dodanie Kvalita za super cenu Napriek tomu ze ide o poľský tovar som nadmieru spokojná s kvalitou Komunikácia bez problémov
Zákazník ,  29.05.2024 Hodnotenie   4.00 hvězdičky z 5
Zákazník ,  29.05.2024 Hodnotenie   5.00 hvězdičky z 5
Spokojnost Rýchle dodanie
Zákazník ,  19.05.2024 Hodnotenie   5.00 hvězdičky z 5