Rohové sedačky - Kráľovné obývacej izby

Ak si položíte otázku, v ktorej miestnosti trávi vaša rodina najviac času, odpoveďou bude s najväčšou pravdepodobnosťou obývačka. Človek je spoločenský tvor a preto sa práve pri zariaďovaní tejto miestnosti snaží, aby pôsobila reprezentatívne. Dominantou obývacej izby je určite sedačka. Pri jej výbere sa na to pokojne posaďteJ, kúpu sedacej súpravy rozhodne netreba uponáhľať. Veď práve tento kus nábytku dáva charakter celej miestnosti. Rozhodovanie nie je práve jednoduché, určite by ste pri ňom mali zohľadniť viaceré aspekty, v neposlednom rade priestorové riešenie obývacej izby.

Rohová sedačka, sedacia súprava, rozkladacia sedacia súprava? Materiál je tiež často súčasťou dilemy, ktorú pri selekcií sedačky musíme riešiť. Ak ste zástancom pohodlia rozhodne porozmýšľajte o rohovej sedačke. Táto sedacia súprava poskytne štedré útočisko pri siestach, spoločenských hrách ako aj dostatok miesta pri zábave s priateľmi. Nemusíte disponovať ani priestrannejšou obývačkou, v súčasnosti je na trhu množstvo prevedení rohových sedačiek, ktoré sú vhodným riešením aj pre menšie priestory.

Tigra - sedačka, ktorá vás posadí

Tigra je sedačka s prívlastkom ŠŠ, teda štýlová a šikovná J, a to zďaleka nie sú jej jediné prednosti. Už vizuálne pôsobí táto rohová sedačka s kombinovaným poťahom veľmi pohodlne a útulne. Nemáte chuť sa do nej posadiť? Praktická rohová sedačka drevenými prvkami  má jednu veľmi praktickú vlastnosť, a to možnosť jednoduchého rozloženia. Nielenže vás posadí, ale aj uloží. Priatelia, ktorí k vám prídu na návštevu  môžu pokojne a pohodlne prespať. Atraktívna rohová sedačka bledohnedej farby je vizuálne flexibilná.

E- shop ponúka na výber  rôzne farebné prevedenia  a materiály.  Stačí ich nakombinovať  a vytvoriť si tak rohovú sedačku podľa vlastných predstáv. Roh sedačky tiež ponúka možnosť voľby, rozhodnite sa pre ľavý alebo pravý, podľa toho ako vám  dispozične vyhovuje.  Vrátime sa ešte k pohodliu, práve to je to, čo si  pri relaxe na sedacej súprave užívame. Tento kus nábytku môžeme bez okolkov nazvať pohodlná sedačka pre rodinu. Sedák je tvorený bonellovým matracom a PUR penou a celková šírka sedačky je viac ako dva metre, čo umožňuje komfortne sa natiahnuť aj bez rozloženia. Rohovka s úložným priestorom Tigra sadne dokonale vám aj vašej obývačke.

Futon - nebojte sa vzorov

Ak ste typ, ktorý nemá rád nudu ani v obývačke, je textilná rohová sedačka Futon  pre vás vyhovujúci kúsok.  Je to originálna rohová sedačka pre mladých i starších, ktorí nemajú radi jednotvárnosť. V rámci uplatnenia tohto typu rozkladacej sedačky nemusíte byť vôbec úzkoprsí. Rovnako ako do obývacej miestnosti je rohová sedačka so vzorovaným poťahom vhodná do kancelárie,  či ako doplnok do tínedžerskej  izby

Dvanásť  farebných prevedení tejto jednoduchej rohovej sedačky nájdete na stránke nášho e-shopu. Čiernobiela sedačka s kovovými nožičkami na obrázku pôsobí  moderne a s popartovou potlačou by mohla byť ideálnym doplnkom do reklamnej agentúry alebo kreatívneho štúdia. Okrem efektného vzhľadu ponúka Futon ďalšiu praktickú vymoženosť  a tou je úložný priestor. Ak sa rozhodnete pre tento typ dostanete tri v jednom .  Vašu domácnosť môže obývať rohová rozkladacia sedačka s úložným priestorom. Materiál čalúnenia je bavlna a mikrofáza a každé jedno prevedenie má rôzne farby i vzory. Pokiaľ radi experimentujete, môžete vo svojej obývacej izbe dosiahnuť zaujímavý dizajnOrnament na sedačke môžete opticky predĺžiť prostredníctvom nálepiek na stenu s rovnakým vzorom ako na čalúnení. Takto dosiahnete originálny optický klam, ktorý určite očarí. Túto komfotnú rohovú sedačka ponúkame aj ako praktickú pohovku.

Pár dobrých rád na záver

Aj jedna sedačka môže vyzerať vždy inak. Samozrejme, že nemáme na mysli neustále prečalúňovanie, to by bolo finančne aj časovo veľmi náročné. Omnoho efektívnejším a jednoznačne úspornejším riešením sú vankúše. Konkrétne stačí ak máte rôzne obliečky.  Tento zlepšovák je vhodný pre sedačky ktoré sú jednofarebné.  Pri výbere vhodných obliečok dbajte, aby sa materiály príliš nebili. Takto si môžete každý mesiac dopriať novú sedačku a so zladením doplnkou v obývacej izbe dosiahnete celistvejší vzhľad.

SpäťVšechny články
ReferencieArchiv
Zákazník ,  18.06.2024 Hodnotenie   5.00 hvězdičky z 5
Zákazník ,  13.06.2024 Hodnotenie   5.00 hvězdičky z 5
Skvelá komunikácia, ceny
Zákazník ,  03.06.2024 Hodnotenie   5.00 hvězdičky z 5
Rýchle dodanie Kvalita za super cenu Napriek tomu ze ide o poľský tovar som nadmieru spokojná s kvalitou Komunikácia bez problémov
Zákazník ,  29.05.2024 Hodnotenie   4.00 hvězdičky z 5
Zákazník ,  29.05.2024 Hodnotenie   5.00 hvězdičky z 5
Spokojnost Rýchle dodanie
Zákazník ,  19.05.2024 Hodnotenie   5.00 hvězdičky z 5