Rozkladacie pohovky - úsporné transformery

Riešite problém z nedostatkom miesta, alebo naopak  zariaďujete izbu dospievajúcemu tínedžerovi? Zostaňte praktický a zabite dve muchy jednou ranou. Rozkladacia pohovka je v tomto prípade ideálnou voľbou. Jej najväčšou devízou je praktickosť, na našom e-shope však nezaostáva ani dizajn a pohodlie.  Máte početné príbuzenstvo, veľa priateľov a radi by ste im poskytli komfort aj počas noci, ale váš byt na to dispozične nestačí? Nezúfajte, vaša obývacia izba sa môže v okamihu premeniť na komfortný hotel práve vďaka pohodlenej rozkladacej sedačke

Tento výber odporúčame aj majiteľom garsónok, kde je potrebné zlúčiť požiadavky na reprezentatívnu miestnosť aj spálňu.  V rozkladacej pohovke objavíte viacúčelového pomocníka, ktorý vám ušetrí miesto a peniaze.  Neobávajte sa fádnosti v rámci sortimentu, v súčasnosti je k dispozícií veľké množstvo variantov tohto typu nábytku. Zvoliť si môžete rohové rozkladacie sedačky, rozkladacie pohovky s úložným priestorom alebo klasickú rozkladaciu sedačku. Ponúkame inšpiráciu, ktorá vám určite pomôže pri rozhodovaní.

Futon - malý veľký pomocník

Pamätáte sa na vetu z obľúbenej českej rozprávky: Já jsem malej, ale šikovnej!? Presne tieto slová vystihujú rozkladaciu pohovku Futon.  Zaujímavá je najmä preto, že pôsobí moderne a zároveň útulneMalá sedačka s úložným priestorom poskytuje relax v sede, ako aj v polohe ležmo, a to dokonca aj vo dvojici. Po rozložení vznikne plocha na spanie 153 x 198 cm. Celkový dizajn je založený na jednoduchosti tvarov a príťažlivom kontraste sivej a červenej farby. Za povšimnutie stojí aj fakt, že pohovka na chrómových nožičkách má flexibilne riešené bočné opierky, ktoré sú v podobe dvoch vankúšov voľne položených na pohovke

Rozkladacia sedačka s látkovým poťahom  ukrýva ešte ďalšie prekvapenie, a to doslova. Jej súčasťou je úložný priestor. Táto skutočnosť ešte podčiarkuje už spomínanú praktickosť. Rozkladacia pohovka s úložným priestorommá síce veľmi pekné farebné prevedenie, to však nemusí vyhovovať každému, keďže táto farebná kombinácia je z hľadiska interiéru zaväzujúca. Ani v tomto prípade nemusíte hľadať inde.  Pohodlná pohovka čalúnená mikrofázou je chameleón, ktorému nerobí problém zmeniť farby. Náš e-shop ponúka 12 farebných prevedení , z ktorých si určite vyberiete. Potom už stačí len pohodlne sa usadiť alebo uložiť. Veselé prevedenie umožňuje využiť Futon ako pohovku do detských izieb.

Tigra - sofistikovaná elegancia

Ste zástancom čistých línií? V tom prípade zaostrite pozornosť na pohodlnú pohovku s úložným priestorom Tigra. Jej minimalistický vzhľad je maximálne moderný. Puncom elegancie je drevená lišta vsadená v bočných stranách sedačky.  Moderná pohovka široká dva metre je nadčasovým kúskom, ktorý sa dokonale usadí vo vašej obývačke J.  Pohodlná pohovka Tigra má úžasnú vlastnosť , že je štýlovo flexibilná. Pohovka do obývačky sa bude rovnako dobre sa vynímať aj v mladistvej študentskej izbe. V rámci interiéru sa nemusíte obmedzovať len na domáce prostredie.

Rozkladacia sedačka s kombinovaným poťahom Tigra je reprezentatívnym kúskom nábytku, ktorý sa výborne hodí do spoločenských, konzultačných, či firemných priestorov.   Okrem príťažlivej vizuálnej stránky musíme opäť spomenúť praktickosť. Štýlová pohovka vhodná do firmy i domácnosti sa za krátky čas transformuje na pohodlnú posteľ s rozlohou 200 x 145 cm. Pokiaľ sa vám nepozdáva kombinácia bielej a bledohnedej látky môžete si navoliť vlastnú, ktorá je pre vás vyhovujúca. S modelkovskými mierami 85 x 203 x 100 cm nezaberie dizajnová sedačka s dreveným  detailom  veľa miesta, no napriek tomu je dostatočne veľká na to, aby ste na nej mohli pohodlne relaxovať. Máme ďalšiu dobrú správu, okrem úspory miesta je trendová rozkladacia pohovka s mäkkými opierkami šetrná aj k vašej peňaženke. Pohodlná, praktická, štýlová, flexibilná, úsporná ? všetky tieto prívlastky môžeme zhrnúť do jedného slova -  Tigra.

Pár dobrých rád na záver

Poznáte to, keď si po celom uponáhľanom dni konečne doprajete chvíľku pre seba. Pustíte si svoj obľúbený program, schúlite sa na sedačku a zabalíte sa do svojej deky. Krásna predstava jesenného či zimného večera. Aj taká banálna vec ako je deka dokáže doladiť atmosféru celého interiéru, preto by ste jej výberu mali venovať pozornosť. Deka je síce najmä praktická záležitosť, ale mala by spĺňať aj estetické predpoklady. Je súčasťou obývacej izby a pri správnom zvolení materiálu, farby, či vzoru dokáže v obývačke krásne zahrať a zútulniť celý priestor. Ak k deke správne zvolíte vankúše dokonalý efekt je zaručený.

SpäťVšechny články
ReferencieArchiv
Zákazník ,  18.06.2024 Hodnotenie   5.00 hvězdičky z 5
Zákazník ,  13.06.2024 Hodnotenie   5.00 hvězdičky z 5
Skvelá komunikácia, ceny
Zákazník ,  03.06.2024 Hodnotenie   5.00 hvězdičky z 5
Rýchle dodanie Kvalita za super cenu Napriek tomu ze ide o poľský tovar som nadmieru spokojná s kvalitou Komunikácia bez problémov
Zákazník ,  29.05.2024 Hodnotenie   4.00 hvězdičky z 5
Zákazník ,  29.05.2024 Hodnotenie   5.00 hvězdičky z 5
Spokojnost Rýchle dodanie
Zákazník ,  19.05.2024 Hodnotenie   5.00 hvězdičky z 5