Sedacie súpravy - jedna veľká rodina

Každý má rád chvíle relaxu a pohody s rodinou pri televízií či spoločenských hrách. Ak je vás takpovediac plný dom a dvojsedák sa nedokáže zázračne nafúknuť, pohodlie je len  zbožným prianím všetkých zúčastnených. Aj vám sa stáva, že pri usadení rodiny na sedačku musíte mať minimálne logistický talent, a aj tak sa cítite ako sardinky v konzerve? V tom prípade porozmýšľajte o sedacej súprave. Takto bude mať každý člen domácnosti kúsok pohodlia len sám pre seba bez toho, aby sa mu pred nosom sem tam objavila končatina iného rodinného príslušníka.

Sedacia súprava je samozrejme vhodná aj pre jednotlivca, obývačka jednak pôsobí kompaktne a pri oslavách, či posedeniach s priateľmi je miesto navyše vždy vítané. Priestrannejším miestnostiam dodáva dojem celistvosti a štýlovej jednoty, čím vám uľahčí proces zariaďovania priestoru. Dominantný kúsok nábytku do obývacej izby by ste mali vyberať starostlivo a neunáhliť sa. Sedacia súprava je umiestnená v priestore, kde sa zväčša zdržuje najviac ľudí, preto by mala byť reprezentatívna. Tiež by mala poskytnúť komfort, ktorý po celodennom naháňaní určite oceníte, takže pohodlie je ďalší dôležitý aspekt dokonalej sedacej súpravy.

A čo cena? Stojí to vôbec za to púšťať sa do kúpy komfortnej sedacej súpravy? Rozhodne stojí, a nie veľa. Náš e-shop vám ponúka množstvo variantov sedacích súprav za ceny, ktoré neboliaJ.

Viena ? traja kamaráti

Pokiaľ si chcete posedieť naozaj štýlovo, zaostrite pozornosť. Viena je štýlová sedacia súprava s viacerými vychytávkami, ktorá presvedčí nielen vizuálnou stránkou, ale aj multifunkčnosťou. Sedacia súprava na drevených nôžkach pozostáva z rohovej sedačky, kresla a taburetky. Jednotlivé kusy nábytku si môžete kúpiť samostatne, ale prečo by ste rozdeľovali to, čo spolu dokonale ladí? Praktická rohová sedačka je alfa omega tejto sedacej súpravy, a to nielen z hľadiska objemu.  Táto krásavica má pre vás niekoľko prekvapení.  Rozkladaciu sedačku je možné rozložiť na pohodlnú posteľ s rozlohou 143 x 199 cm. Ďalším je praktický úložný priestor pod sedacou časťou, tiež polička zabudovaná priamo v bočnej časti rohovej sedačky, a to ešte nekončíme.  Sedačka s úložným priestorom Viena sa vám rada prispôsobí, jej opierky sú totiž polohovateľné, ich nastavenie je čisto vo vašej réžii. Látková sedacia súprava má viac prekvapení ako kindervajíčko, najmä dizajnérsky zaujímavá polička stojí za povšimnutie. Je  nielen estetická, ale aj praktická. Uložte si do nej obľúbené knižky a vytvorte tak čitateľský kútik, ktorý vám poskytne priestor na únik do sveta literárnych dobrodružstiev. Trojčlenná sedacia súprava sa bude krásne vynímať v priestrannejšej obývačke a stane sa jej štýlovou dominantou. Ak chcete, aby bol priestor efektne a účelovo vyplnení, skúste to s tromi kamarátmi z radu Viena. Sedacia súprava s drevenými detailmi má trendový dizajn s nádychom elegancie. Výber farieb a dokonca aj materiálov nechávame na vás.

Na stránkach e-shopu si jednoducho navolíte kombináciu, ktorá najlepšie vyhovuje vašim požiadavkám. Rohová sedacia súprava, teda rohová sedačka a jej dvaja súrodenci, taburetka a kreslo, spolu pôsobia komplexne, pričom spomínané dva menšie kusy nábytku môžete flexibilne premiestňovať  a dať tak  miestnosti vždy nový vzhľad. Pekná rozkladacia sedacia súprava s prešívaným poťahom je výbornou investíciou do vašej domácnosti, ktorú oceníte nielen vy, ale aj všetci, ktorí si na nej posedia.

Pár dobrých rád na záver

Sedacia súprava je vyriešená, ale vy ďalej tápete vo výbere ďalších vhodných kúskov do obývacej izby? Vieme vám pomôcť. Pri objednávaní konkrétneho kusu nábytku sledujte aj sekciu ?odporúčame?, nachádza sa v nej adekvátne príslušenstvo k objednávanému tovaru. Napríklad pri spomínanej sedacej súprave s modrým poťahom, nájdete v tejto časti sklenený konferenčný stolík, ktorý sa štýlovo k sedačke hodí. V prípade akýchkoľvek otázok, kontaktujte naše ústretové operátorky, ktoré vám veľmi rady pomôžu.

SpäťVšechny články
ReferencieArchiv
Zákazník ,  19.06.2023 Hodnotenie   5.00 hvězdičky z 5
Zákazník ,  13.06.2023 Hodnotenie   5.00 hvězdičky z 5
Paráda. Rýchle dodanie
Zákazník ,  23.05.2023 Hodnotenie   5.00 hvězdičky z 5
Rýchlosť
Zákazník ,  16.05.2023 Hodnotenie   5.00 hvězdičky z 5
Lacný a rýchlo dodaný tovar
Zákazník ,  10.05.2023 Hodnotenie   5.00 hvězdičky z 5
Rýchle doručeňie ..spokojnosť na 100%
Zákazník ,  30.04.2023 Hodnotenie   5.00 hvězdičky z 5
Super rýchle dodanie v perfektnom stave.