MÁME OTVORENÉ - aktuálne informácie o prevádzke eshopu a opatreniach pre Vaše bezpečie

Výber nábytku do detskej izby nie je hračka - S nami áno

Výber nábytku do detskej izby nie je hračka. S nami ámo

Každé dieťa túži po izbe s nábytkom, ktorý hrá živými farbami a stenami, ktoré zdobia obľúbení hrdinovia z rozprávok. Každý zodpovedný rodič zase vie, že okrem hrania a zábavy slúži detská izba tiež na učenie, a že s vekom dieťa nielen rastie, ale menia sa tiež jeho záujmy a koníčky. Nábytok do detskej izby musí byť vizuálne zaujímavý, nie príliš výrazný (dizajn), dieťa musí dosiahnuť na každú skrinku (ergonómia) bez toho aby sa zranilo (bezpečnosť) a nesmie chýbať ani dostatočný priestor na zošity, knihy, hračky či stolný počítač (kapacita).

Detské izby sú špeciálne zostavy nábytku, ktoré všetky tieto nároky spĺňajú. Za dobrú cenu svojím deťom pripravíte izbu, v ktorej sa bude rovnako dobre učiť, ako aj užívať si hry či odpočívať! Poďme si predstaviť ukážkový moderný nábytok do detskej izby značky Lorento.

Lorento - detská izba, o ktorej snívajú deti aj rodičia

Detská izba Lorento vyniká dvojfarebným dizajnom, ktorý ani nenudí, ani nerozptyľuje. Dominantný svetlý odtieň jaseňu predstavuje kľudný prírodný odtieň, ktorý doplňuje hravá, výrazná limetka v drobných prvkoch nábytku. Detská izba s nábytkom Lorento je tak ideálnym miestom pre zábavu ako aj pre domáce úlohy! Atraktívny dojem umocňujú moderné tvary jednotlivých skriniek a regálov, ktoré zároveň poskytujú dostatok úložného priestoru, kde je možné uložiť potrebné veci.

Nábytok Lorento bude Vám i Vašim ratolestiam slúžiť dlhé roky. Postarajú sa o to nestarnúcim dizajnom, ale aj kvalitnými materiálmi a rozmermi. Výška nábytku umožňuje pohodlný prístup deťom širokého vekového rozpätia. Súčasťou nábytku je všetko, čo dieťa predškolského i školského veku potrebuje: písací stôl, rohový stôl, police, komoda, skriňa, regál a rohová skriňa. Detské izby z nášho eshopu môžete uchopiť celkom po svojom! Nábytok Lorento predávame i po kúskoch, ktoré môžete zostaviť presne tak, ako Vám dovolia priestorové dispozície izby alebo vkus Vašeho potomka.

Nábytok do detskej izby Lorento predstavuje atraktívne a praktické riešenie detskej izby, ktoré rešpektuje všetky nároky, ktoré má nábytok pre deti spĺňať. V našom eshope nájdete desiatky ďalších zostáv nábytku do detskej izby, ktoré budú vyhovovať praktickým a estetickým požiadavkám vás i vašich detí!

SpäťVšechny články
ReferencieArchiv
Zákazník ,  04.11.2022 Hodnotenie   5.00 hvězdičky z 5
Super komunikácia a rýchlosť dodania tovaru
Zákazník ,  24.10.2022 Hodnotenie   5.00 hvězdičky z 5
Som veľmi spokojný. Ďakujem.
Zákazník ,  23.10.2022 Hodnotenie   5.00 hvězdičky z 5
Rýchle dodanie.
Zákazník ,  20.10.2022 Hodnotenie   5.00 hvězdičky z 5
Zákazník ,  17.10.2022 Hodnotenie   5.00 hvězdičky z 5
Rýchle zaevidovanie a vybavenie objednávky. Výborná komunikácia z firmou. Rýchle doručenie tovaru. Tovar perfektne zabalený.
Zákazník ,  14.10.2022 Hodnotenie   5.00 hvězdičky z 5
Spolupráca o informácie na tovar aj objednávky veľmi dobrá , vždy rýchla odpoveď , rýchly nákup aj doprava , odporúčam Upozornia na tovar za zníženú cenu alebo akciu
cetelem