Typizovaná kuchyňa Tosca

Ako vybrať kuchynský nábytok? Ako skombinovať skrinky tak, aby tvorili farebné aj rozmerový celok? Na tieto a podobné otázky máme jasnú odpoveď: typizované kuchyne z nášho eshopu!

Prečo sa rozhodnúť pre typizovanú kuchyňu

Kuchynská zostava vychádza cenovo lacnejšie ako kombinácie jednotlivých skriniek, ktoré sa naviac nie vždy podarí zjednotiť v súmerný, ladný koncept. Naše typizované kuchyne naopak disponujú jednotlivým štýlom a na výber máte ako z tradičných, tak z moderných kuchýň, ktoré sú vždy cenovo dostupné.
Typizované kuchyne vynikajú tiež kvalitným materiálom a ergonomickou koncepciou, ktorá zaisťuje jednoduchý prístup ku všetkým 5 pracovným zónam (ukladanie, zásoby, umývanie, príprava, varenie). Kuchynské zostavy u nás zakúpiť v rozmeroch 180/240 cm, prípadne v ďalších parametroch (200, 260 cm).
Načo teda strácať čas zložitým zostavovaním kuchynského nábytku, keď v našom eshope sú kompletné a štylizované kuchynské zostavy pripravené k vyzdvihnutiu!

Kuchyňa Tosca - vsádza na priestor i na dizajn, ktorý nestarne

Vsadenie na istotu sa vypláca! A nie je tomu ani pri výbere a štylizácii kuchyne, kde je často lepšou voľbou univerzálny nábytok s prevereným univerzálnym dizajnom. A presne to ponúka kuchyňa Tosca!
Vďaka tmavému, gaštanovému dizajnu pôsobí kuchyňa Tosca atraktívnym, moderným dojmom. Tmavý dizajn má tie výhody, že jednoducho zapadne do interiéru domácnosti a zostava vždy IN. Gaštanové prevedenie skriniek vhodne dopĺňa mramorová pracovná doska a biely korpus. Typizovaná kuchyňa Tosca s prehľadom uspokojí taktiež praktické nároky každej domácnosti. Horné a dolné skrinky poskytujú dostatok priestoru na skladovanie zásob, kuchynské výbavy apod. Pohodlné otváranie a presklené prevedenie horných skriniek umožňujú rýchly a jednoduchý prístup i prehľad. Dôležitou súčasťou je pracovná doska o rozmeroch 60 x 40 cm, hĺbka 60 cm, ktorá zaisťuje potrebný priestor a komfort pre prípravu jedál.

Príslušenstvo na mieru

Kuchynské príslušenstvo ako sú digestor a drez, tvorí pevnú súčasť Vašej kuchyne. Jej štýl preto musí korešpondovať s celkovým dizajnom miestnosti. U každej typizovanej kuchyne je v ponuke optimálne príslušenstvo, jeho rozmery i dizajn odpovedá celkovú koncepciu danej kuchynskej zostavy (toto príslušenstvo nie je v cene kuchynskej zostavy).
Typizovaná kuchynská zostava Tosca - kvalitný nábytok s dizajnom, ktorý nestarne. Za veľmi rozumnú cenu bude dobre slúžiť i vo vašej kuchyni!

SpäťVšechny články
ReferencieArchiv
Zákazník ,  18.06.2024 Hodnotenie   5.00 hvězdičky z 5
Zákazník ,  13.06.2024 Hodnotenie   5.00 hvězdičky z 5
Skvelá komunikácia, ceny
Zákazník ,  03.06.2024 Hodnotenie   5.00 hvězdičky z 5
Rýchle dodanie Kvalita za super cenu Napriek tomu ze ide o poľský tovar som nadmieru spokojná s kvalitou Komunikácia bez problémov
Zákazník ,  29.05.2024 Hodnotenie   4.00 hvězdičky z 5
Zákazník ,  29.05.2024 Hodnotenie   5.00 hvězdičky z 5
Spokojnost Rýchle dodanie
Zákazník ,  19.05.2024 Hodnotenie   5.00 hvězdičky z 5