MÁME OTVORENÉ - aktuálne informácie o prevádzke eshopu a opatreniach pre Vaše bezpečie

Typizovaná kuchyňa Tosca

Ako vybrať kuchynský nábytok? Ako skombinovať skrinky tak, aby tvorili farebné aj rozmerový celok? Na tieto a podobné otázky máme jasnú odpoveď: typizované kuchyne z nášho eshopu!

Prečo sa rozhodnúť pre typizovanú kuchyňu

Kuchynská zostava vychádza cenovo lacnejšie ako kombinácie jednotlivých skriniek, ktoré sa naviac nie vždy podarí zjednotiť v súmerný, ladný koncept. Naše typizované kuchyne naopak disponujú jednotlivým štýlom a na výber máte ako z tradičných, tak z moderných kuchýň, ktoré sú vždy cenovo dostupné.
Typizované kuchyne vynikajú tiež kvalitným materiálom a ergonomickou koncepciou, ktorá zaisťuje jednoduchý prístup ku všetkým 5 pracovným zónam (ukladanie, zásoby, umývanie, príprava, varenie). Kuchynské zostavy u nás zakúpiť v rozmeroch 180/240 cm, prípadne v ďalších parametroch (200, 260 cm).
Načo teda strácať čas zložitým zostavovaním kuchynského nábytku, keď v našom eshope sú kompletné a štylizované kuchynské zostavy pripravené k vyzdvihnutiu!

Kuchyňa Tosca - vsádza na priestor i na dizajn, ktorý nestarne

Vsadenie na istotu sa vypláca! A nie je tomu ani pri výbere a štylizácii kuchyne, kde je často lepšou voľbou univerzálny nábytok s prevereným univerzálnym dizajnom. A presne to ponúka kuchyňa Tosca!
Vďaka tmavému, gaštanovému dizajnu pôsobí kuchyňa Tosca atraktívnym, moderným dojmom. Tmavý dizajn má tie výhody, že jednoducho zapadne do interiéru domácnosti a zostava vždy IN. Gaštanové prevedenie skriniek vhodne dopĺňa mramorová pracovná doska a biely korpus. Typizovaná kuchyňa Tosca s prehľadom uspokojí taktiež praktické nároky každej domácnosti. Horné a dolné skrinky poskytujú dostatok priestoru na skladovanie zásob, kuchynské výbavy apod. Pohodlné otváranie a presklené prevedenie horných skriniek umožňujú rýchly a jednoduchý prístup i prehľad. Dôležitou súčasťou je pracovná doska o rozmeroch 60 x 40 cm, hĺbka 60 cm, ktorá zaisťuje potrebný priestor a komfort pre prípravu jedál.

Príslušenstvo na mieru

Kuchynské príslušenstvo ako sú digestor a drez, tvorí pevnú súčasť Vašej kuchyne. Jej štýl preto musí korešpondovať s celkovým dizajnom miestnosti. U každej typizovanej kuchyne je v ponuke optimálne príslušenstvo, jeho rozmery i dizajn odpovedá celkovú koncepciu danej kuchynskej zostavy (toto príslušenstvo nie je v cene kuchynskej zostavy).
Typizovaná kuchynská zostava Tosca - kvalitný nábytok s dizajnom, ktorý nestarne. Za veľmi rozumnú cenu bude dobre slúžiť i vo vašej kuchyni!

SpäťVšechny články
ReferencieArchiv
Zákazník ,  23.10.2021 Hodnotenie   5.00 hvězdičky z 5
Veľmi dobra komunikácia a rýchle dodanie
Zákazník ,  19.10.2021 Hodnotenie   5.00 hvězdičky z 5
Tovar je veľmi pekný. Obyvacia stena je taká ako na foto. Som veľmi spokojná. Aj doručenie bolo rýchle a bezproblémové. Obchod odporúčam.
Zákazník ,  17.10.2021 Hodnotenie   5.00 hvězdičky z 5
Zákazník ,  12.10.2021 Hodnotenie   5.00 hvězdičky z 5
Pekný nábytok za výhodné ceny Doteraz som nemala žiadny problém s týmto internetovým obchodom
Zákazník ,  08.10.2021 Hodnotenie   5.00 hvězdičky z 5
Vynikajúca cena Skvelá kvalita Rýchle dodanie
Zákazník ,  07.10.2021 Hodnotenie   5.00 hvězdičky z 5
nakupoval som tu viackrát a vždy k mojej spokojnosti
cetelem